Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lysice 2018, 30.11.2018 Obsahuje fotku
Mittwoch: Možno len súhlasiť (okrem tej neatraktívnej farby, mne sa tá tmavočervená farba Admiralu páči). Ešte dodám, že ja sa "piplem" aj s Coxovkou, aj s Jonathanom či Goldenom, a samozrejme aj s Admiralom. Všetky za to piplanie stoja. Pridám ešte... celý příspěvek >
Jantar, 24.9.2018
Máte pekné plody na strome. Ako je odolná vaša jabloň na chrastavitosť-strupovitost? Mal som kedysi nejakú žltplodú odrodu jablone ktorej názov neviem, oberala sa práve v období po 20.9. Chuť bola podobná Goldenu. Chrastavitosťou netrpela.
Aké odrody jabloní?, 10.2.2018
Poloha okres Prerov   nadmorska vyska 280 m jeste jednou dekuji Do polohy 280 m.n.m vám doporučím odrody Katinka, Čačanská rodná a Elena. Katinka dozrieva koncom júla, je dostatočne odolná na šarku aj hubové choroby. Na pálenie vám... celý příspěvek >
Sladké alebo kyslé?, 29.1.2018
V mnohom s vami súhlasím. Ale nemyslím si že osy a sršne sú agresívnejšie ale myslím si že je týchto škodcov viac ako kedysi. To že mnohí sadia do ovocných záhrad tuje a iné okrasné rastliny je pravda. A aj preto aj hrušky trpia hrdzou hruškovou. 15... celý příspěvek >
Hádanka, 9.1.2018
Takže vylúštenie hádanky: 1. Český novošľachtenec, rodičmi sú Topaz a jedna japonská odroda (tá vyniká sladkou chuťou a dlhou skladovateľnosťou, má viacero klonov). Názov odrody č.1 spomínajú v jednej piesni aj Beatles (**** in the sky with... celý příspěvek >
Rezistentné odrody slivky: Jofela, Haroma, Joganta, 17.9.2017
Dr.Vysloužil: A ako je to so šárkou u týchto novších nemeckých odrôd?. Mali by byť "rezistentné"...(?). IH
Asimina Triloba, 17.9.2017
Kuky: Pekný stromček. Bude treba trochu trpezlivosti, Asimina väčšinou začne rodiť až 4.-5.rokom. Tá moja si v tejto sezóne dozrievanie plodov rozložila na obdobie zhruba 3 týždňov, od konca augusta doteraz. Na fotke jedna z posledných jednodňových... celý příspěvek >
Japonská vrba - choroba/škůdce?, 7.7.2017
...
Zimné hrušky, 7.7.2017
Zimné a jesenné odrody hrušiek - momentálny stav niektorých z nich (foto). IH
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017 Obsahuje fotku
Táto aj iné firmy s podobnou "marketingovou" politikou by nemali zabúdať na výrok A.L. (foto). IH. (Slovenské porekadlo to isté vyjadrilo stručnejšie: Lož má krátke nohy, ďaleko nezájde).
Červené marhulky, 23.12.2016
Pricia a Rubista budou pouze barevné kuriozity. Možno to aj budú chutné marhule nepoznám nikoho kto ich jedol ale ak niektorej z týchto odrôd budú v zime vymŕzať kvetné pupene tak je takáto odroda nevhodná do našich podmienok.U nás ešte nebola... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 28.6.2016
Tak to je prekvapenie že už aj Katinka trpí chorobami dreva a PPV. U Hanity ma PPV neprekvapuje je na ňu menej odolná.    Jano
Sylred, 28.6.2016
Tsunami sa Aurore v chuti nevyrovná, ale možno niekomu chutí viac Tsunami.ako Aurora. Aurora je dosť citlivá na mráz v kvete.Tento rok nemá ani jeden plod narozdiel od Kiota a Bergeronu ktoré prežily tohtoročné mrazy celkom dobre. Kioto je ale zase... celý příspěvek >
Leskora, 28.6.2016
Leskora je vydarená odroda. Nenáročná a odolnejšia proti mrazu v kvete.                      Jano
Npk hnojivo, 29.4.2015
Zdravím. Zemiaky sú vysadené 27.4.2015 takže použijem nejaký druh granulovaného npk ktorý rozhodím a o cca mesiac až vyjde natina sa oborovaním dostane do zeme. Dúfam že som to pochopil správne. vlastimil - zadávateľ dotazu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika