Příspěvky uživatele - 194.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klamita jménem jmelí střední Morava, 18.4.2018
Začal jsem si jmelí také více všímat.  Máte pravdu, nejen Morava, v Praze na Jižním městě je jmelí na každé páté bříze přímo u dálnice D 1 při vjezdu do JM.  U Votic na silnici na Tábor vpravo na každé osice
Jak se zbavit vzrostlého náletu?, 13.4.2018
Zbirovia 3014 sekeromotyka lesnická
Jak se zbavit vzrostlého náletu?, 13.4.2018
Pořád rady budou stejné, jak Vám to zde píší i druzí.  Buď seženete za slušné peníze traktor, který Vám to vytrhá, vy osekáte větve a kmínky půjdou na topení, nebo si pořídíte příslušné náčiní a stromek seříznete ve výšce třeba 120-140 cm,... celý příspěvek >
Jak se zbavit vzrostlého náletu?, 12.4.2018
Tady tedy opravdu nerozumím otázce?  Jak? Prací! Pákové nůžky, mačeta, motorová řetězová pila, sekyra.  A lidský tuk.  Na co se proboha,  ptáte, člověče?
Rozmarýn v zimě, 5.3.2018
Stando,  prosím, kdo si plete rozmarýn a levanduli?
Plíseň na dubu, 6.9.2017
Trpí tím jen mladé duby, až bude větší, tak 3 m, padlí si na něj už nedovolí.   Dub padlí nezahubí ale zkuste nějaký fungicid např.  Discus, Talent, Zato.
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Slyším to poprvé, že tato možnost existuje, děkuji za info. Kdybych to věděl, neptal bych se.
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
A Vám fakturují zvlášť vodné a zvlášť stočné?
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Hezký výpočet, ale cena vody je dnes kolem 90,- Kč za m3 a ne 30,- Kč.  Pak se Vám vrátí nádrž za 50 let, ale mezitím vám v ní pětkrát umře čerpadlo atd. atd.  Ale i tak je výpočet naprosto nesprávný. Nezahrnul jste do něj faktory... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 19.7.2017
Pane Vysloužile nemáte úplně přesně pravdu.V Sudetech výraz náplava neužívají, protože tam všichni přišli až po pětačtyřicátém. A mají i lepší vztah k luf%tákům, Já v Jižních Čechách jsem náplava i po čtyřiceti letech, protože rodem su pražak a... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 19.7.2017
jedenáctka ?
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
Když je sucho, musí se zalévat každá kytka. Česnek je kytka. Pavel
Roundup, 10.7.2017
Vážím si Vašich příspěvků, ale dnes jste nějaký zaťatý. jasně že nepostříkají desetihonový lán, ale jen to co je pod tím lesem a tam neřeší fleky a vezmou prostě široký pruh. Já taky trvám na tom co mi vedoucí farmy říkal, znám ho 35 let a jezdil... celý příspěvek >
Roundup, 10.7.2017
Pane Stanislawe, vyjímečně nemáte pravdu.  Minulý týden, naprosto nezávisle na této debatě, jsem cosi zařizoval pro šéfa farmy v Jižních Čechách a dostali jsme se i k této otázce (u kafe) vysvětloval mně, jak zdesikují celý lán ječmene a... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 10.7.2017
Taky se svým do mlýna.  Sklidil jsem 600 kusů v sobotu v pauzách mezi modlitbami o déšť v několika náboženstvích a jazycích.  Česnek je průměrně dobrý jako každý rok, sázený byl v polovině prosince, nehnojený, mořený v Sulce a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika