Příspěvky uživatele - 166.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 10.9.2018
Brždění motorem nesnášely staré dvourychlostní převodovky, nové jsou odolné. Ovšem brzdy na vozíku jsou nutností.
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 23.8.2018
Makitu nebo Dolmar (jsou stejné) vyšší řady.
WAP Karcher 5.610 drahá hobby třída, 26.6.2018
5 let pro profi třídu je směšně málo. Sám mám Kranzle (typ 105) přes 22 let a stále šlape a je stále opravitelný, poněvadž se na těchto strojích nic podstatného konstrukčně nemění. V práci máme Kranzle také kolem 25 let (na 400 V). Profi třída začíná... celý příspěvek >
Výměna motoru na tera vari, 24.6.2018
Dotaz je 4 roky starý. Při přechodu na 4takt to má i nevýhody- např. menší rychlost. A když už za čtyřtakt, tak stačí od Vari, Honda je zbytečný luxus.
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 4.6.2018
Já mám Sheppach a Vari bude kvalitou podobné. Chtěl jsem Vám hlavně říct, že 10 tun je podle mne málo. Jám mám 18 t a to se mi zdá tak akorát. Pepa.
Robi 55 nemá výkon, poradte prosim, 6.4.2018
Teď jsem si všimnul, že odpovídám na 3 roky starý dotaz. P.G.
Robi 55 nemá výkon, poradte prosim, 6.4.2018
Může být zanesený výfuk. Nebo prokluzuje ovládání karburátoru od lanka plynu- zkuste přidat plyn ručně páčkou na karbecu. P.G.
Oplati sa kupit 20-30 ročný Vari systém na dalsich 20-30 rokov, 27.11.2017
Pokud myslíte pod malou převodovkou typ 316 a pod rotavátorem převodovku s noži, tak s dvoutaktem min. 25000. Vím, poněvadž jsem sám prodával a zájemců bylo dost.
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
4takty mají být u Vari seřízeny na 3600 ot., takže rozsah otáček je daleko vyšší než 900.
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 30.6.2017
Pane 35.66, klidně se dojděte na moji techniku ošetřovanou tlakovou myčkou podívat a po 10 letech používání nenajdete nic, co by bylo mimo běžné opotřebení. Vývod na skeletu sice máte, ale kdyby jste jej použil, tak zjistíte, že to moc nefunguje.... celý příspěvek >
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 29.6.2017
Sem tam najdu příspěvek o škodlivosti mytí sekaček vodou. Já myji podvozek sekaček tlakovou myčkou od r.1995 a žádné škody nevidím. Jedna sekačka odešla vlivem opotřebení motoru po 12 letech a další dvě slouží dodnes. Při čištění sekačku nakloním na... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 23.6.2017
Váš názor, že Honda má mnohem méně emisí, je názor přežitý.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika