Příspěvky uživatele - 174.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nerezová nádrž, 12.7.2017
V čem je ten nápad dobrý?  V porovnání s obyčejným nafukovacím mi připadá dosti nevýhodný. Pozinkovaný plech bude časem rezavět, nedá se na zimu složit, zabírá místo, je mnohem dražší,... 
Smil písečný, 19.6.2017
Semínka se dají koupit i na ebay.  Po zadání hesla "Seeds Dwarf Everlast, Immortelle (Helichrysum Arenarium) Organic Medical Herb" do vyhledávače najdete nabídku.  Snad to nebude podvod. Mají dobré recenze.
Je to monilióza plodů broskvoně?, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Kroupy u nás nebyly. Můj prvotní dojem taky byl, že to vyžrala nějaká potvora - prostě tam chybí materiál.  Ale mate mě ten čirý klejotok. Mám hodně plodů, které nejsou vůbec plošně vyžrané ale stejně na mnoha místech roní a jsou i trochu... celý příspěvek >
Je to monilióza plodů broskvoně?, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, broskvoně mám místy napadnuté moniliózou. U větviček je to celkem jasné. U plodů mi to jasné není. Nenašel jsem na netu podobnou fotku mladých broskví. Vždy je tam až konečné stádium na zralých plodech. Nevíte o co jde? Broskve... celý příspěvek >
Maliččí broučci na malinách, 28.5.2017
Můžete je zkusit mechanicky zlikvidovat - já je prostě mezi prsty rozmačkám na kaši. Naštěstí stačí minimální tlak, který většinou neublíží rostlině. Stačí lehce mnout. Často po takovém masakru zmizí. Když nezmizí úplně, je možno další den dorazit... celý příspěvek >
Kůl ke stromkům, 23.3.2017
Taky jsem to četl a taky jsem je tak dal. Ale fakticky je během dne jen velmi krátká doba, kdy stínicí efekt kůlu jakžtakž funguje. Většinu času stejně slunce svítí bokem protože kůl je prostě tenký a bývá kousek od kmínku a kmínek nebývá ideálně... celý příspěvek >
Rozpadla se mi fólie, 28.9.2016
Podle mého laického názoru bych podezříval právě tu tvrdou pěnu, která tam byla doplněná dodatečně, aby fólie vydržela déle. UV záření působí v celé ploše, ale materiál zdegradoval jen nad trubkami. Je možné, že oba plasty na sebe nějak reagují, že... celý příspěvek >
Zahradní betonový obrubník, 19.9.2016
Taky je mám jen tak obyčejně zapuštěné v zemině a nepozoruji nějaký nežádoucí pohyb - samozřejmě tam nějaký bude, ale je to zahrádka a ne kosmické středisko. Raději používám obrubníky vysoké 25cm, ale je to spíš jen pro lepší pocit. Pokud můžu,... celý příspěvek >
Kdy jsou zralé luskové fazolky?, 17.9.2016
Děkuji za rady. Fazolky jsem sklidil - část před 3 dny a zbytek dnes. Přelomit se dají.  Udělal jsem si je a vlákna na švech ještě nebyla poznat.     
Kdy jsou zralé luskové fazolky?, 12.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji poprvé luskové fazolky. Rostou pěkně, ale nevím, jestli už jsou vhodné ke sběru a úpravě typu orestovat se slaninou (jako dělají přílohu v hospodě). V hospodě už jsem si je dlouho nedával a nepamatuju si, jak vypadaly... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 30.8.2016
Co se týče dávkování malých množství prášků, dají se na ebay zakoupit laciné digitální váhy s rozlišením na setinu gramu. Stačí zadat do vyhledávače "digitální váha 0,01g".  Ty zaslané rovnou z číny stojí asi 100 až 200Kč. Ty samé váhy, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika