Příspěvky uživatele - 168.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s tim?, 10.7.2017 Obsahuje fotku
můžete poradit co s tím fialovym neřádem?
Jimka na destovku plus vyuziti, 1.7.2017
Ahoj vsem. Mame u domu jimku na destovku a rad vodu vyuzil pro zahradu. Rad bych na zahrade nejaky kohoutek a pripadne pripravu na auto zavlazovani travniku. Dal by mi nekdo rady co vhodneho na to poridit? Dekuji.
Herbář, 18.6.2017
Děkuji moc všem. Moc jste mi pomohli. Ještě jednou moc děkuji.
Herbář, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Měla bych na velikou prosbu. Ve škole jsem dostala za úkol vypracovat herbář na téma brukvovité. Rostlinky mám vsechny obstarané a většinu i zařazenou. Bohužel, u rostlinek, co jsem si nesbírala sama, ale kupovala je jsem zapomněla, co to... celý příspěvek >
Vlkova chrupka, 28.5.2017
Jedná se o třešeň mající velké hodně tmavé i uvnitř červené pevné plody. Co si pamatuji tak srdcovite.
Vlkova chrupka, 28.5.2017
Ahoj zahradníci. Sháním třešeň, kterou znam pod označením "Vlkova chrupka". Nevíte, prosím někdo, kde by se dala sehnat?
Rotavátor, 25.3.2017
Ahoj všem zahradníkům. Sháním nějaký rotavátor na úpravu zahrady po stavbě. Cca 500m2 upravit v průběhu roku. Poradíte mi co za stroj si pořídit, tím nemyslím zase nějaký extra super bomba stroj za hříšný peníz, a naopak zase ne něco s čím budu pořád... celý příspěvek >
Zkraceni, ostrihani orechu, 29.10.2016
Prosim o radu, kdy strihat orech, lupeni jiz opadalo. Dekuji. David
Šeřík - rozmnožování, 25.9.2016
Prosím o radu jak rozmnožit šeřík. Potřebuju zlikvidovat staré šeřikové křovi, ale také z toho založit mladší nové :-) díky za radu
Přísavník, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl bych dotaz. Máme na zahradě dominantní smrk omotaný přísavníkem. Bohužel už je tak rozrostlý, že už prolezl a usídlil se v koruně. Bohužel nevím zda může smrku nějak uškodit a udusit ho. Případně mohu přísavník někde v polovině stromu... celý příspěvek >
Trávník plný plevele, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Josefe moc děkuji. Ještě přidám jednoho našeho nepřítele.
Trávník plný plevele, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu co s trávníkem, na kterém se nám hodně rozmáhá tento plevel. Je to na slunném místě.
Zahradní nůžky Gardena - problém, 5.4.2015
Všem mnohokráte děkuji za tip. Opravdu tam něco chybí :-(. Dětičky budou muset zítra najít zbytek.
Zahradní nůžky Gardena - problém, 5.4.2015 Obsahuje fotku
omlouvám se asi za stupidní otázku pro někoho, ale včera jsem používal tyto nůžky a bez problému, dneska jsem je vzal do ruky, sice je přede mnou měli v ruce děti, ale najednou nestříhají. Bohužel ty čelisti k sobě při maximálním domáčknutí... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte mi prosím, jak se jmenuje tato květina? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika