Příspěvky uživatele - 52.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vůle v kuželovém soukolí, 25.5.2017
Dotaz by jsem směřoval spíše na technické oddělení Vari, ale pokud nemáte úchylkoměr, tak to stejně neuděláte přesně a budete to odhadovat.Hodnoty jsou v setinách mm.
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 25.5.2017
Bylo to ve dvou servisech na seřízení, tak jsem to vyloučil.U mě to taky nepomohlo.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 25.5.2017
Loncin není licenční Honda, to spíš ta kopie je tomu blíž.Ikdyž jak bývá zvykem, vyběhlé patenty se přepouští dále do vývojově nevyspělých zemí, kde nejsou takové nároky, jen pak z těch zemí se to dováží nablýskáno zpět a mate to zákazníky.Jsou... celý příspěvek >
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 25.5.2017
To dochlazování jsem měl na mysli že než se vypne po sekání, tak ji nechat běžet bez zátěže a pak až vypnout.Je to ventilátorem chlazený motor a já to tak dělávám pokaždé u všeho.U sekaček je výhoda tam, kde je želva x zajíc, tam ty otáčky před... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika