Příspěvky uživatele - 243.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 kolísání otáček, 1.6.2017
Na ebay.com zadejte gcv 160 carburetor a vyjede mnoho nabídek.
Pojezdové řemeny - řezaný, obalovaný, 17.5.2017
Paráda! Děkuji Vám za odkaz.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 16.5.2017
Nedokáži říci na kolik to pro vás bude přínosná rada, ale spíš to berte jako zkušenost. Před cca 12 lety jsem uvažoval naprosto stejně a to, že mám pozemek velmi svažitý v horách s horskou houževnatou trávou. Díky svahu je sekačka peklo a pojezd... celý příspěvek >
Pojezdové řemeny - řezaný, obalovaný, 16.5.2017
Zdravím všechny diskutéry, při procházení nabídkou řemenů jsem narazil na dva typy řemenů a to klasický klínový řemen tzv. obalovaný, který je na většině běžné zahradní techniky(alespoň, co jsem měl možnost vidět) a pak klínový řemen řezaný, který... celý příspěvek >
Honda GCV 160 kolísání otáček, 16.5.2017
Ultrazvuk samozřejmě proběhl a nepodařilo se to ani jemu. Jedině, kdy motor měl stabilní otáčky bylo, když se sytič ručně nastavil na 1/3 jeho dráhy. Že by motor a karburátor po zahřátí měl fungovat bez sytiče je bez debat. Ten neoriginální... celý příspěvek >
Honda GCV 160 kolísání otáček, 30.4.2017
Ač jsem čistil, profoukával opětovně znova a znova stále stejný problém. Údajně má Honda dost úzké trysky a po čase jak se motor více vyběhá již potřebeju trochu jiný průměr trysky a samozřejmě finančně je to dost někde jinde(dělají se i sady,... celý příspěvek >
Honda GCV 160 kolísání otáček, 11.12.2016
Děkuji za reakci. Karburátor je mechanický, nůž je přímo na hřídeli, jedná se o běžnou rotační sekačku. Mechanismus regulátoru otáček jsem nerozebíral. Ta část, co je mimo blok motoru a má na starosti přivírat klapku na karburátoru se zdá býti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika