Příspěvky uživatele - 75.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 27.10.2011
Letos také v Receptáři radili podzimní postřik proti kadeřavosti a to  "měďnatým" postřikem (klasický Kuprikol). Lze použít i Syllit, kde měď asi není, účinnou látkou je dodine??
Balkonová nektarinka, 24.8.2011
Děkuji Paľovi za konkrétnější odpověď - příští rok to odzkouším. Jirka
Balkonová nektarinka, 24.8.2011
Plody jsou nektarinky a dozrávají (vyzrávají) - jsou měkké a jdou lehce odtrhnout, nebo i odpadnou - jen barevně převládá žlutá nad červenou. Chuť mají nektarinkovou, jen jsou méně sladké. A to si myslí, že by právě mohlo způsobovat to přebohaté... celý příspěvek >
Balkonová nektarinka, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Zželelo se mi balkonové nektarinky, kterou se chystali známí vyhodit, protože to byla" jen hezká kytka - žádná úroda". Zasadili jsme ji na zahradě, vloni zvítězila jasně kadeřavost, ale letos měla 15 hezkých velkých plodů, které dozrály... celý příspěvek >
Rez Hrušňová, 28.7.2011
Tak jo - zkusím to, tím už nic nepokazím. Nemám to do něčeho namočit?
Rez Hrušňová, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Připojil se mi jen jeden obrázek, tak tady je druhý.
Rez Hrušňová, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Tak tou půdou to asi nebude - přihnojil jsem a omezil zalévání, ale obě hrušně odchází dál, přitom hned vedle ve stejných podmínkách bez problémů a s přírůstky roste slivoň. Přidávám 2 aktuální obrázky obou hrušní. Co dál - vykopat a spálit?
pítko, 6.5.2008
Mám dotaz.delam si predzahradku v radoby japons.stylu. vse jde celkem dobre az na jeden "drobny" detail, ze uprostred predzahradky je skruz na vodomer s plast.vikem cca 1 m2.Napadlo me na viko nalepit zrcadlovou folii, udelat iluzi vody a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika