Příspěvky uživatele - 130.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata uvadla, 21.6.2017 Obsahuje fotku
Výhon jsem zastipla na jeho konci a uvidím. Také už nebudu pěstovat na dva výhony, strašně se těším na příští rok. Až začnu od začátku. Ale musím říct, že bych nevěřila, jaka je to nádhera mít svou zahrádku. Nikdy jsem nic nepestovala. Musim se... celý příspěvek >
Rajčata uvadla, 21.6.2017
Ano, vrchol zalistku jsem zaštípla. Mám ještě rajče Gardeners Delight a ty jsou přehledná, ale sibiřské je strašná divočina. Děkuji
Rajčata uvadla, 17.6.2017
Dekuji Jani :). B.
Rajčata uvadla, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Pane Vladimíre a co si myslíte o tom, kdybych ten druhý výhon nevystipla. Není už moc veliký na ulomeni. Vyfotila jsme celou rostlinu. Poslední foto je z ustipleho vrcholu. Cca měsíc co jsem omylem vzala vršek.
Rajčata uvadla, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Ještě jednou díky za radu zasazeni rajčat. Vsechna se krásně chytla. Mám tu jiný problém. Jelikož pěstují poprvé, o zastipovani jsem si přečetla, ale asi u dvou rostlin se mi rajčata rozdvojila. Je to špatně? U jednoho jsem si ustipla vršek. Foto je... celý příspěvek >
Rajčata uvadla, 7.5.2017
Ještě jednou díky, letím je zachránit. :) B.
Rajčata uvadla, 7.5.2017
Myslíte si, že bych mohla ještě přesadit a zasadit hlouběji?
Rajčata uvadla, 7.5.2017
Děkuji, jee pravda že jsem včera nevětrala, jelikož jsem si myslela, že není moc teplo. Určitě už budu. Děkuji za odpověď
Rajčata uvadla, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Zeplota určitě nebyla vysoká, venku 16 stupňů a slunce moc nesvitilo. Po vysazení vypadali takto(foto).Je možné ze je to odruda gardeners? Siberien jsou silná a nezvadla. Přesazena z domova. Zahradničim poprvé:) Diky
Rajčata uvadla, 6.5.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu, včera jsem přesadila rajčata do foliovniku.Druhý den ráno ještě pěkná, kolem 18.00 h vypadali takto.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika