Příspěvky uživatele - 12.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 2.5.2017
Ctím zásadu "proti gustu žádný dišputát" a proto jejich chutě rozhodně akceptuji a nebudu se jim je snažit měnit.
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 1.5.2017
Podíval jsem se na popis a zdá se mi méně náročná na pěstování ta Veharda. Jaké s ní máte zkušenosti? Co potřebuje (včetně ošetření) pro přijatelný růst a plození? Není už příliš kyselá? Rozhodně všem děkuji za odpovědi.
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 1.5.2017
Prostředí není příčinou že zatím nekvetla? Kde tedy příčinu hledat a jak se ji pokusit odstranit? Chápu, že může v počátcích kvetení pomrznout a pak se nemohou vyvinout plody. U našich ale zatím nebyly zaznamenány ani květní pupeny, jen... celý příspěvek >
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 1.5.2017
Zdravím zdejší pěstitele. Do jižně orientované zahrady v nadmořské výšce 500m se sušším podnebím jsem bez pátrání koupil podle rady prodejce meruňku Velkopavlovickou. Bylo to pro rodiče a za tři roky zatím ani jednou nerozkvetla. Po nějakém tom... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika