Příspěvky uživatele - 240.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň - prořezání (úprava tvaru koruny), 7.1.2021 Obsahuje fotku
Ještě připojuji fotku z bočního pohledu.
Třešeň - prořezání (úprava tvaru koruny), 7.1.2021
Děkuji za odpovědi. Pokud bych se rozhodl pro řez, mám se zaměřit i na tu vidlici? Mám na mysli ty nabílené boční větve. Bílení zkouším mimo jiné kvůli oddálení kvetení na jaře.
Lord Lamborgini, kde sehnat?, 1.9.2018
Kde je možno sehnat jabloň Lord Lamborgini (možná nemám přesně napsané...). Děkuji za informace. Marie S.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.7.2017
Ty sladkokyselé řezy ze školní jídelny jsem milovala, marně hledám jejich náhradu. Salátovky rozdat sousedům, zlepší to vztahy, udělat si masku na obličej nebo je použít do džbánu s vodou a citronem, ale to nechutná každému. Taky anglické... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 13.6.2017 Obsahuje fotku
Ghislaine de Feligonde - menší květy, barevný přechod od oranžové po bílou, bujný keř, tisíc květů. Taky ji mám moc ráda. To se mi na růžích zalíbilo a proto jsem si je začala pořizovat, ta velká variabilita nejen v barvě, ale i tvaru květů, celých... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 13.6.2017 Obsahuje fotku
Gertrude Jekyll - anglická růže nesoucí jméno slavné zahradní architektky. Krásně voní, krásně kvete. Jsem ráda, že ji mám.
Co je to za krásnou jiřinku?, 11.6.2017
Přesné jméno nevím, ale každoročně si skoro stejné (ne-li úplně ty samé) kupuju jako hrnkové v zahradnictví. Tento týden jsem je tam viděla, koupila jsem si jinou barvu, mají je běžně.
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 7.6.2017
V tak malém mám doma dlouhodobě africké fialky - dají se sehnat i drobnější odrůdy než ty klasické. Také pár miniorchidejí - phalaenopsisy. Ale ty fialky jsou v tom hezčí.
Růže - královna květin?, 5.6.2017
Napsala jsem to trochu zjednodušeně. Jsou růže, které snesou slunce i stín, mráz jim nic neříká, střih nebo nestřih snesou, nemocemi netrpí nebo se z nich samy oklepou, zálivku nepotřebují... to bylo myšleno růže pro začátečníky. Jakože ultra odolné... celý příspěvek >
Jaká je to denivka?, 5.6.2017
Červené mám asi tři, koupené v běžných zahradnictvích kolem Brna, žádné špeky. Bohužel letos ještě nekvetou, takže nepošlu foto. Mám Anzac, ta má opravdu hezké květy, potom Red Autumn, ten mi přijde menší a do přírodní zahrady bych ho klidně dala. A... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 5.6.2017
Školka u Pelců vyvěsila nabídku na podzimní odběr, zajděte se podívat, mají spoustu pěkných růží pro začátečníky i pokročilé. Vzala jsem si tentokrát nějaké nižší, už se na ně těším.
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 5.6.2017
Jardo, dešťovkou stékající ze střechy z roku 1988 klidně zalévat můžeš, i tu zeleninu konzumovat, ale až to budeš jednou bourat a měnit, tak sobě i okolostojícím pořiď pořádnou masku na obličej. Azbest na plicích je to, co je špatně.
Stromkový angrešt na keřový, 4.6.2017
Zdravím. Mám několik víceletých stromků agreštu a je potřeba je z toho místa dát pryč (čas do příštího jara, začátku léta). Nicméně bych je chtěla i namnožit a pořídit si jinde řadu keřových. Letos komletně zmrzly květy, takže neplodí. Tak mě... celý příspěvek >
Mladé žluté listy višně, 1.6.2017
Žluté listy se zelenou žilnatinou nemusí být jen nedostatek železa, i když to bych se domnívala první. Žluté nebo skoro bílé mladé lístky, starší pak zelené, to by mohlo byt ono. Ten stromek je celý mladý, tak se to nemusí projevit jenom na konečcích... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 1.6.2017
Nemůžu říct, že jednička. Mám novou zahradu, tak každý rok "propadnu" nějakému druhu, o tom si načtu co můžu a pak sháním vybrané odrůdy. Tak mám postupně sestavu lilií, denivek, phloxů, klematisů, trav, aster... došlo i na růže. Nijak jsem po nich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika