Příspěvky uživatele - 166.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezirko - vhodna filtrace atd, 30.7.2009
dobrý den, mám jezírko o objemu 10 000 l. Používám tlakovou filtraci s UVC lampou. Laguna ClearFlo 12000 Set 4  Je to kompletní systém čerpadlo, filtr a UVC lampa. Čištění je velice jednoduché pouze otočíte ventilem a za chodu čerpadla... celý příspěvek >
Co to je?, 21.8.2008
Fakt moc díky za nápovědu. Denisa
Co to je?, 20.8.2008
Prosím, nevíte někdo, jak se jmenuje odborně rostlina, které se říká pistolník? Mám doma dvě tyto rostliny, poměrně veliké a chtěla bych o nich vědět více. Sřílí semínka, která po pár dnech klíčí. Jsou asi 2 až 3 milimetry velká. Skoro jako hořčičné... celý příspěvek >
avokádo, 20.8.2008
avokádo - Persea americana - vavřínovité, výška 5-15 metrů. Tyto olejnaté, snadno stravitelné plody obsahují podle odrůdy 4-30 procent tuku a navíc minerální látky, vitamíny, bílkoviny a velmi málo sacharidů. Dnes se pěstuje ve všech teplých... celý příspěvek >
Co je to za stromek?, 28.7.2008
Děkuji Všem za odpovědi 
Co je to za stromek?, 27.7.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu co je to za stromek? Děkuji za odpověď
Kaštan jedlý, 4.5.2008
V loňském roce jsem jen ze zvědavosti sebrala na výletě několik narašených plodů jedlých kaštanů a dala je do země. Téměř všechny se ujaly a nyní řeším problém jak je pěstovat a hlavně mám dojem, že se asi musí naroubovat aby plodily. Nemáte někdo... celý příspěvek >
natržený látkový sběrný koš u traktůrku, 14.4.2008
Zjistil jsem že mám natržený sběrný koš v boční části která je z látky zatím to není hrozné ale určitě se to bude zřejmě trhat dál.Máte někdo zkušenosti s opravou této závady?Porad te prosím.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika