Příspěvky uživatele - 56.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškodené plody broskyne, 18.7.2018
dakujem, bohuzial neviem diskusiu o zubonoske najst, myslela som si ze skodi iba na vinnej reve
Poškodené plody broskyne, 18.7.2018 Obsahuje fotku
prosím vás viete mi poradiť čo poškodilo plody broskyne? ďakujem
Okurek - pouze samčí květy, 27.6.2018
Som rada, že to napísal aj niekto iný. Po rezolútnych vyhláseniach o nezaštipovaní súčasných odrôd som si pripadala trochu divne. Ale mne tiež uhorky vôbec nekvitli samičími kvetmi a žiadne uhorky sa nezaväazovali, tak som ich zaštipla a mám uhoriek... celý příspěvek >
Co napověděla letošní třešňová sezóna?, 15.6.2018
Tiez mame neskore srdcovky bez cervikov a vacsie nez inokedy. Po ine roky su vzdy cervive, tento rok ziaden cervik. A to ich moja dcera "hľada mikroskopom". Tiez som si to vysvetlovala skorym dozretim, kt. Predbehlo vrtulu. Do tejto argumentacie... celý příspěvek >
Neznámá květina, 30.5.2018
Ak mozem poradit: presadzajte az na jesen. Teraz jej to velmi dobre neurobi.
Je to puchrovitost?, 10.5.2018
Tešila som sa, že tento rok budú slivky. U nás to nie je každoročná samozrejmosť. Začali však rásť prirýchlo a už sa začínajú aj deformovať. TJ hlásim silné napadnutie TAPHRINA Pruni. Neviem si to vysvetliť, pretože nebolo až tak daždivo, dokonca... celý příspěvek >
Jak se zbavit smržů rostoucích z mulčovací kůry?, 1.5.2018
Prepacte, ale na foto nie je uchac ani nahodou. V lese sa zamenit da, hlavne niektore odrody smrckovcov - verpa. Ale smrz na foto urcite nie je uchovec, ani smrckovec. Je to Cistokrvna Morchella = smrž. Mate vsak pravdu, ze treba radsej upozornit.... celý příspěvek >
Jak se zbavit smržů rostoucích z mulčovací kůry?, 1.5.2018
Nedaju sa zamenit. Mate na zahrade najluxusnejsiu a podla mna najchutnejsiu hubu. Odporucam likvidovat zjedenim - na smotane, zelen. Polievka, maso udusene so smrzmi... do dvoch rokov spotrebuju substrat a uz sa nebudu vyskytovat (ak nedosypete... celý příspěvek >
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 1.5.2018
Pockala som este na klicenie niektorych semienok, kym zreferujem aj ja. Tiez patrim medzi adrenalinovych a objednala som semiena z ali... vyberala som predajcov z dobrymi referenciami a solidnymi fotkami. Vyhybam sa "modrym ruziam, jahodam etc".... celý příspěvek >
Bataty, 26.4.2018
Ďakujem za vysvetlenie, tiež sa mi to robilo na výhonkoch, bála som sa, že nejaký "zver". A naozaj, spomínam, že v minulosti som to už videla aj na paprikách. Otázočka, kt. som si už zodpovedala: Čo robíte z hľuzami, z ktorých ste brali... celý příspěvek >
Zatížení révy, 23.4.2018
Dobrý deň, prosím skúsenejších o radu. Mám štvorročné kry interpešpecifických stolových odrôd, ktoré doteraz vzhľadom na prírodné podmienky rodili len ukážkové strapčeky. V tomto roku sa ukazuje vysoké nasadenie kvetov (z jedného očka 1-3 výhony,... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 28.3.2018
Som v okrajovej polohe. Marhulove kvetne puky prezili v pohode, neboli tak narasene. Broskyne boli, tak to schytali, omrzli len kvetne a to zaciatkom marca.
Slimáci 2018, 1.3.2018
Dnes nad ránom som konečne zistila čo mi obžiera priesady paprík. V kvetináčoch sa mi zo záhradnej zeme vyliahli malé slimáčiky.  Chápem to ako prvú predzvesť tohto roku a obliala ma hrôza. MInulý rok som nemala na záhrade kačky (skôr než stihli... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 21.2.2018
Nie som veľmi skúsená pestovateľka asimín, ale pridávam skúsenosť s mrazuodolonosťou. Mala som primu. Minulý rok prežila u nás vo výške 380mnm minimum - 27 st C a cca 2 týždne okolo - 20, bez ochrany a tiež jarné mrazy jej nerobili žiadny problém.... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 13.2.2018
Ph. Lunatus ma pri kliceni delozne listky nad zemou? Al. Ph. Vulgaris? Nikdy som sa s takymto rozdelenim, klucom nestretla. Je to zaujimave. Dovysvetlite? Pri zbeznom google hladani som na nic nenatrafila. Tie grecke fazule mi podla tvaru bolo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika