Příspěvky uživatele - 3.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orechovec pekanovy (pekan), 28.8.2017
na aukru jsem sehnal semena různých druhů ořešáků, po lednici jsem je dal do skleníku a několik jich vyšlo... mám je zasadit do země na podzim nebo to nechat až na jaro, přes zimu bych je nechal v místnosti kolem pěti stupňů, co myslíte? 
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 10.4.2017
Ještě k tomu šasi-ano, hliníkové má dokonalý aerodynamický tvar, obzvláště je to vidět u nových modelů stigy, vyšší výhozový tunel, u odlitku si můžete diktovat mnohé jako výrobce, plech je omezen výliskem, ale není to nezbytné.Když si dokoupíte... celý příspěvek >
Kosacka + krovinorez, 10.4.2017
Je to jednodušší než se zdá :),TOP hondu si každý dovolit nemůže, samotný motor stojí stejně jako celá sekačka hecht, b&s je dnes uznávaný standart a jeho masovost je nejrozšířenější, seženete na něj vše i po letech, stejně jako na hondu.Čínské... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič KÄRCHER K 2.14 nenasává směs, 10.4.2017
Je to sice záhadné, ale vidím chybu v té hadičce, protože jednodušší systém už ani není-při sníženém tlaku(sundáním posledního dílu)to podtlakově strhává čistící prostředek.Mám levnější i dražší model jiné značky ale vpodstatě je to stejné-hadička... celý příspěvek >
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 9.4.2017
Pojezd rozhodně Ano.Když jsem manželce usnadnil startování s tou hondou, tak že by nebyl špatný vícerychlostní pojezd, protože jak bylo sucho, tak se to stejně sekalo kvůli stéblovým výhonům, sice na mulč, ale přeblafnout se to muselo.No a zjara,... celý příspěvek >
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 9.4.2017
Osobně by jsem Vám el.sekačku nedoporučil do okrasné zahrady, to objíždění keřů je k vzteku.Známému jsem doporučil hondu s předníma otočnýma kolama, to si fakt libuje a děkuje pokaždé když mě potká, protože díky ní zapojil do sekání i... celý příspěvek >
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 7.4.2017
Nejlépe se Vám bude jezdit se sekačkou s hondou motorem-je nejlehčí, honda má lehké startování i bez startéru, odpadá starost o akumulátor.Osobně by jsem volil širší záběr, když už by jsem si chtěl něco navíc ulehčit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika