Příspěvky uživatele - 3.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem z části přerouboval Jonagoldem palmety Karmíny a Goldenu. Karmína dlouho vydrží ve sklepě, ale chuťově a vzhledově nic moc. Goldenů máme šest, úrodu nestačíme spotřebovat, vydrží max do ledna. Jonagold máme jen jeden a chuťově i výdrží... celý příspěvek >
Jak se starat o broskvone, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Broskev jsem vzal nejvíc, taky docela jsem váhal než jsem fiknul špičku, ale ať to dobře roste. Díky za rady Karel. PS, mohl bych se ještě zeptat na střih hrušky, jestli by to tak mohlo být?
Merunka - jarní řez, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Tak už jsem ostříhal všechny 4 mé stromy. Tak ještě přidávám obrázek ostříhane meruňky. Kolik budu dávat o víkendu :). Stříhat jsem to na víckrát, přece jenom to je z mého pohledu větší zásah. Zdravím všechny přispěvatele. Karel
Moje první jablon - řez?, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc díky za odpovědi, něco si nejsem jistý, ale aspon jsem vyfotil výsledek. Hezký den Karel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika