Příspěvky uživatele - 83.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhutneni podkladu misto chodniku, 6.4.2017
Mam odbelnikovou zahradu 20*10m. Prostedkem zahrady mi vedl uzky 50cm chodnicek ze zamkove dlazby v obrubnicich. Premistuju ho na kraj, abych spojil dve travnate plochy, ktere zatim byly oddelene. Puvodni chodnik jsem uz vytrhal a ze zeme pod nim... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 28.3.2017
resil jsem totoznou vec, vahal jsem mezi orbou a rotavatorem, nakonec rotavator, sice drina, ale vysledek velmi dobry - cca 15 cm hluboka vrstva nakyprene hliny... ted vaham, jestli vyhrabat ty chuchvalce stare uslche travy, nebo to... celý příspěvek >
Novy travnik, 10.3.2017
mech tam vznikl nedostatecnym sekanim, rok dva predtim to byl perfetni anglicky travnik - problem byl v tom, ze predchozi majitele meli na tom pozemku jeste ostruvky ruznych tuji, okrasnych kvetin, jezirko a podobne nesmysly, ktere ja jsem vsecky... celý příspěvek >
Novy travnik, 10.3.2017
Puda je v pohode, ryc do ni zajede jako nic, krasne tmave hneda, droli se, zadny jil, kdyz jsme kopali diry na sloupky plotu, v pohode jsem vytahoval az do hloubky 1m normalni zednickou lzici... mam to tedy vzit nejprve rucne rycem cele na cely... celý příspěvek >
Novy travnik, 8.3.2017
trave se na zahrade darilo, ty dva voziky jsem myslel jako zlepseni vlastnosti soucasneho podkladu a trochu provzdusneni... na vozik se mi vleze tuna, tzn budou to dve tuny... mam ale jeste jiny dotaz, dneska jsem to vertikutoval s neslavnym... celý příspěvek >
Novy travnik, 6.3.2017
Zdravim. Na zahrade za domem 200m2 jsem mel starsi neudrzovany travnik, plny hrbolu, prohlubni, pozustatku po tujich (ostruvky), plevele neodstranitelneho selektivnim herbicidem. Na podzim jsem to kompletne ZROUNDAPOVAL. Jak nyni? 1. nejprvne... celý příspěvek >
Benzinové čerpadlo Extol 414501, 31.5.2016
Dobrý den, se šroubkem neporadím. Kouří taky řádně. Bude fungovat na čerpání vody z ražené studny? Trubka je 5/4", voda v hloubce cca 3,5m.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika