Příspěvky uživatele - 219.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s identifikaci, 26.3.2017
Bohužel nemám tušení, dovezl to zahradník, říkal mi co to je za stom, ale samozřejmě jsem to zapoměl :-) Jde mi o to, že jsem tam chtěl osadit znovu to samé, když nezjistím co to je osadím asi nějaký Tis nebo Cedr menšího vzrůstu, který se mi bude... celý příspěvek >
Pomoc s identifikaci, 26.3.2017
JJ, to žlitozelené uplotu (jediný jehličnan na fotce :)) Vím fotka stojí zaprd, bohužel nemám kjvalitnější... dnes už je to suché jako pepř Možná někdo pozná
Pomoc s identifikaci, 26.3.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, Prosím o pomoc s identifikaci tohoto jehličnanu, zimu nám bohužel nepřežil a já už nevím jak ten krasavec jmenoval (možná Tis?) Díky za radu :-)
Postup před rozhrnutím nové ornice, 9.6.2015
Ano 360 m2 včetně zastavěných ploch (dům, terasa, garáž, příjezdovka) co se "zelené" plochy týče dá to dohromady jen cca 220 m2.
Postup před rozhrnutím nové ornice, 9.6.2015
Děkuji za Váš v jisté míře arogantní příspěvek. Bohužel když se na relativně malém pozemku (360m2 celkem) provádí celková rekonstrukce domu od prohlubování základu, výkopu kanalizace po novou střechu, tak se tomuto bordelu jen těžko vyhýbá.... celý příspěvek >
Postup před rozhrnutím nové ornice, 9.6.2015
Nevím jestli jsme se správně pochopili. Spíše jestli jsem správně pochopil já Váš příspěvek. Jsem v tomto směru absolutní amatér. Kdybych to měl udělat po svém vyhraba, vyhrabal bych kameny a jiné "nečistoty" co jsou vidět na povrchu, navezl... celý příspěvek >
Postup před rozhrnutím nové ornice, 9.6.2015 Obsahuje fotku
Pro názornost aktuální stav zeminy
Postup před rozhrnutím nové ornice, 9.6.2015
Dobrý den, Po dokončení rekonstrukce domu a všech stavebních úprav na mě čeká úprava zahrady. Půda v okolí domu je klasická katastrofa po stavebních úpravach. Na 70% zahrady jilovitá půda smíchána se zbytky cihel štěrku atp. Jediným možným... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika