Příspěvky uživatele - 168.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaiserova elektrická udírna, 22.9.2019
mám kaisrovu izolovanou 150...a maximální spokojenost, jednou za půl hodiny lehce postříknout piliny rozhodně nebolí a není problém.Po dehtu ani památka, vše do zlatova uzené...
Rez "sloupovite" odrudy, 22.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, sloupovité švestky na obrázku jsou střihány takto: každé jaro terminál zkrácen na cca 8-10 oček, postranní větve na 5 oček, totéž opakováno v červnu a v srpnu. Účelem radikálních řezů je docílit obrost po celé délce kmínku, pokud se to... celý příspěvek >
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 9.1.2016
Dříny v počtu cca 14 ks rostou na okraji rekultivované skládky Motoru v Kněžských Dvorech. Pokud kvetou není možné je přehlédnout, jinak v tom roští co tam roste se dost špatně hledají.
Jabloň Topaz umřela?, 6.12.2015
I můj Topaz právě končí svou životní pouť na toto onemocnění a tak hledám, čím jej nahradit. Našla jsem strom s podobnou charakteristikou - Svatavu. Myslíte si, že můžu teď vykopat Topaz a na jaře dát na totéž místo nový stromek? Nedostane... celý příspěvek >
Jarní očkování - jaké máte výsledky?, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Pokus: začátkem února naočkována broskev na špendlík (zazimovaný v nádobě) a výsledek. 
Nízká nať brambor, 7.7.2013
Letos poprvé byla sadba brambor i celé pěstování na mých bedrech. Dokud se o to starala moje babička, byly natě ohromné a i úroda byla dobrá. Letos však jsou natě poloviční a začaly celkem brzy kvést. Na sousedních zahrádkách jsou natě vysoké jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika