Příspěvky uživatele - 211.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 14.5.2018
Ty povadlé větvičky vždycky značí ESFY? Já si vždy myslel že je to moniliový úžeh. Nedávno mi odešel ze 3/4 Silvercot na přesně ty samé příznaky, zůstaly jen spodní větve. Teď jsem po čtení diplomky "Epidemiologie fytoplazmy evropské... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 1.12.2017
Co třeba křížaly? Navíc poslední dobou je namáčíme do 100% čokoládové hmoty z Troubelic a děti a návštěvy se po tom mohou utlouct... Krásně se skloubí chuť hořké čokolády (bez éček, cukru a náhražek) se sladkokyselou chutí ovoce. Neznám zdravější... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - hnojení slepičáky, 25.3.2017
koukám jak se tady hádate nad slepičincemi a vytahujete samé tabulky, dneska jsem tedy změřil PH těch slepičinců, čerstvé jsou opravdu zásadité, mají skoro 8 PH, čím jsou starší, tím jsou kyselejší, já je dávám od slepic do 20ti litrových nádob, tak... celý příspěvek >
Z pecky nebo renklody?, 20.3.2017
Děkuji pane Vysloužil.Já jsem vycházel z toho, že podnož z jadérka jablka by se dala použít pro vysokokmen s nejbujnějším růstem.Po vykácení několika slivoní je na zahradě dost loňských výhonů a jsou třeba metr vysoké, dalo by se tedy předpokládat,... celý příspěvek >
Z pecky nebo renklody?, 19.3.2017
Zdravím, u nás je dost špatná půda pro růst ovocných stromů a sleduji, že slivoně se většinou roubují nebo očkují na zelenou renklodu a tyto stromy u nás nijak velké nejsou.Když naočkuji na roční semenáč ze švestky, bude stromek a následný strom růst... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 13.3.2017
Včera jsem nakoupil nějaké pásky a taky stromový balzám.Vždycky jsem používal klasický štěpařský vosk ale občas jsem viděl, že při teplém počasí ten vosk zateče k roubu a ten se nemusí ujmout, ten balzám je podle mě jen latex který vyschne a už na... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 12.3.2017
Problém jsem neměl s utažením naroubované větvičky, ale s ukončením se mi zkrátka nedařil ten konec sdrhnout, stále se mi to o závit posouvalo a volňovalo při utahováná a utáhnout to nešlo protože ta páska se nedokázala sesmeknout, jako by opravdu... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 12.3.2017
Škoda, že jsem neměl tyto informace o vázání dřív protože letos jsem se pekloval s dvaceti úvazky a jestli se mi jich hodně nechytne bude mě to mrzet.Loni na začátku září jsem tady měl na očkování několika výmladků od švestek pozvaného kamaráda,... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Jste zlatíčka, hned několik fíglů, zítra vyzkouším, fakt už jsem z toho byl dneska na palici.Dříve jsem také rouboval ale ty špalky byly silné a tak jem to na konci nějak zauzloval ale teď na ty "tužkové"kopulační rouby a očka to nefunguje.Díky... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Na uzlík? Já se ten konec snažím všelijak podvlíknout a ten konec se nechce utáhnout, sklouznout.
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Ano, také pásku půlím...
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Tak asi jsem fakt chromej, nezavážu pásku po kopulačním naroubování a nezavážu, vždycky se mi skrpatí a nesklouzne, už ten konec radši lepím náplastí...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika