Příspěvky uživatele - 120.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovani v zime, 16.3.2017
Japonska slivon roubovana pred Vanoci je vicemene K.O. Testoval jsem jeste jednu, co jsem ockoval nekdy v kvetnu a ta ma dva 40cm vyhony, ktere ale v pokojove teplote nedrevnati. Jsem zvedavy, co s ni udela venkovni slunko a vykyvy teplot az ji... celý příspěvek >
Praha - západ sháním carmen a sunburst, 16.3.2017
Starkl ten samy pripad, ale stromek se ujal. Posilaji stromky v krabici, coz se mne libi (narozdil od jinych co bali stromky do pytlu) Se Zazvorkou mam zkusenosti dobre, stromku jsem tam kupoval minimalne 10 + hromadu malin, ostruzin, zimolezu,... celý příspěvek >
Talianska slivka, 5.3.2016
Mozna by mohlo jit o jednu z techto pozdnich slivoni October Sun, a nebo Autumn Giant. Obe dve maji zlutou duzinu, ktera je odlucitelna od pecky a jsou velice pozdni (u nas by mely dozravat v rijnu chvilku po odrude Tophit October... celý příspěvek >
Talianska slivka, 5.3.2016
Nazdar Milane, diky za zpravy. Tezko rict, co to je zac. Mas tam napsane Najdena, ale podle Google je Najdena nejaky skory myrobalan. Taky by me zajimalo, co je to zac, ta trvanlivost, to je neco. Naidena Accession: Naidena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika