Příspěvky uživatele - 234.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Abate fetel, 11.12.2022 Obsahuje fotku
Môžu to byť plody ABATE FETEL?
Zimné hrušky, 15.9.2018
Česká odroda ERIKA (Boscova x Drouardova) - súčasný výzor - viď foto. Kvalitná zimná hruška, aj keď jej skladovateľnosť nie je taká ako u nej bolo deklarované. IH
Topaz nepřekonaný, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Topaz (na A2) je u mňa momentálne takto vyfarbený (foto). Do oberačkovej zrelosti prichádza podstate neskôr než Rubinola, čo je len a len dobre. IH
Žluté jablko, 13.8.2018
Zdravím všetkých znalcov žltých jabĺk. Na jeseň roku 1986 som kúpil jabloň ktorá začala plodiť žlté plody. Strom po 3 rokoch uschol, /možno ho napadli hryzce/, neviem prečo uschol. V roku 1989 mal prvú a zároveň poslednú úrodu veľmi chutných žltých... celý příspěvek >
Strih na št.vřeteno, 9.4.2018 Obsahuje fotku
Zdeněk.J.: Od toho štíhleho vretena Vás nechcem odhovárať, len jedna poznámka: S tým zaberaním miesta hrušiek na semenáči to nemusí byť také zlé ako si myslíte. Rezom a tvarovaním sa dá dosiahnuť veľa. Na fotkách môžete vidieť Lucasovu na semenáči... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 21.3.2018
Slivka žlta Bulharska AFASKA, vaha 70G velka sladka ščavnata. Dobrý deň Pestujete niekto túto odrodu? 
Jakou odrůdu třešně, 21.3.2018
Dobrý deň Aké máte skúsenosti s odrodami Těchlovan a Sam čo sa týka odolnosti na jarné mrazy v kvete, praskanie plodov a moniliózu plodov.
Heliodor, 1.11.2017
Lucas: Heliodor by som si trúfal odlíšiť, ostatné asi nie. Heliodor má hladkú a mastnú šupku s menším počtom hnedastých lenticel. Tvarovo je asymetrický, niekedy až mierne rebernatý. Kališná jamka je hlboká, výrazne zvlnená, so svalcami (podobná... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 1.11.2017
Tom Tom: Z fotiek to nevidno dobre, ale nie je tam náhodou medzištepenie (foto)? IH
Asimina Triloba, 8.7.2017
(T.J.: "Stromek je velmi atraktivní... a je ozdobou..."). Súhlasím, napokon posúďte sami - foto 1,2,3. A prečo "triloba"? Pozrite si foto 4 a je to jasné. IH
Sklizeň 2017, 8.7.2017
Ríbezľa červená - už čoskoro. IH
Kniha o řezu ovocných stromů, 14.4.2017
Zuzana: Ak Vám môžem poradiť, nečítajte 2 alebo 3 knihy o reze naraz. Začnite tou ktorá je jednoduchšia (z tých mnou uvádzaných je to tá tretia v poradí), až potom si pozrite aj toho Susa alebo Paulena. IH
Přežijí ohořelé túje?, 14.4.2017 Obsahuje fotku
K tomuto vláknu - ak môžem podotknúť - zadávateľka sa pýtala len na tuje, neriešila nič iné. K tomu: podľa mňa sú tie tuje nenávratne zničené, bude treba začať zgruntu odznova. K tomu ako sa vyvinula debata neskôr: každý má právo na svoj názor, ale... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 14.4.2017
MV, Jiří II: No, a potom že vyššie polohy sú samá nevýhoda 😃! Ak sa naplnia tie mrazové jóbovky, ktorých je tu za posledné dni neúrekom, tak Vám highlanderom budeme ešte závidieť... IH
Kosacka + krovinorez, 7.4.2017
Este by som sa chcel opytat na kvalitu motoru od hecht. Da sa zrovnat aspon BaS?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika