Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Když používám silnější strunu, tak nic nezadřu.Ta tíha nebo odpor vzduchu zadře motor? A co pak takový trojzubec nebo pila, už jste takové nástroje měli na křoviňáku? Dám plný knedlík a seču.Při najetí na pevnou překážku se nepřetrhne tak... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Dobrý den, strunu beru po zkušenostech už jen hranatou. Lépe seká než kulatá, ta sjede po trávě, když je hustá nebo silnější druhy, kopřivy a pod. Vybírám ve tvaru hvězdy a beru i silnější než předepsanou, předepsaný průměr se stále lámala, když byla... celý příspěvek >
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Na jaký tlak to nasaje a vypne?
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Tak to jste manipuloval jen s vývodem z čerpadla a s přívodem ne? Možná jste pohl s přívodem a přsává falešný vzduch do savice. Nemáte v hadici na vývodu nějaký předmět, kámen a tak?
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
A používáte stejnou hadici nebo koš, jako kdysi? Jestli třeba není přicpaný koš, zalomená hadice. Kdysi to z té hloubky jelo normálně, jo?
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
Vodárna by měla spínat od určitého tlaku po určitý horní tlak.Takže před sepnutím by měl být nějaký spodní tlak v nádobě.Koš by měl držet vodu v přívodním potrubí. Je dofouknutý vzduch před gumový vak?
Čím vyčistit zelák?, 3.9.2016
Jak píše Kuky, několik dní zalít vodou se sodou. Pak doporučuji vodu s octem nebo samotným octem a vydrhnout.
Sudy na kvas, 2.9.2016
Slít vodou, odmočit,vřavou vodou vydřít, kdyby smrděly, tak octem s vodou vymýt a opláchnout. Když tak vemte jeden, že to zkusíte vymýt a uvidíte po vyschnutí, jestli nebudou smrdět, aby se smarad nepřenes do kvasu, jinak kvasit to bude.
Jezírko v zimě, 1.9.2016
Tak mě se ryby dostaly do filtrace přes mezeru u čerpadla, mezi mřížkovaným obalem a výstupem na hadici.Ale po nasátí je to rozmašírovalo...
Jezírko v zimě, 31.8.2016
Karas vydrží všechno a máte prima hloubku, nechte je s ostatníma.
Křen - nově zasazený... žloutne, 28.8.2016
Zasaďte ho tam, kde nic neroste-kamení, písek,trocha hlíny-nám tam roste nejvíce. Tam kde rostliny končí, křen začíná
Správne napnutie reťaze motorovej píly, 27.8.2016
Když potáhnete za řetěz, musí se na liště točit s menším odporem, když řetěz v polovině lišty zvednete vzhůru, nesmí trčet vodící zuby celé, ale jen půlka. Nejlepší bude, když vám to někdo ukáže, aby nedošlo k úrazu.
Rašelina do jezírka, 26.8.2016
Rašelina je z coopu, bez přísad a hnojiv. V jezírku nesmíte mít čerstvý beton nebo kamenivo obsahující vápník, hořčík.
Rašelina do jezírka, 26.8.2016
Tak se dělím o třetí reakce. Snad někomu pomůžou. Přišel mi digi pH metr. Voda ráno 7,3 večer 7,5. Jeden pytel s rašelinou jsem vyndal. Mám ještě v přítoku od filtru jeden, ale ten mi připadá pěkně procezený. A jeden ponořený na kraji jezírka, přes... celý příspěvek >
Poličky do udírny, 26.8.2016
Já do udírny věším maso na špagátu, maso propíchnu dřívkem 3 cm od vrchu podélně a špagát dám pod něj, aby se neprořezal měkkým masem nebo špekem. Špagát dávám na dřevěné tyčky, kovové jsou teplejší a špagát propalují. Na spodek uďáku dám cihly, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika