Příspěvky uživatele - 3.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - hnojení slepičáky, 3.3.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je vhodné hnojit Kanadské borůvky vykvašeným slepičincem. Děkuji za odpověd.            Martin
Jak naložit maso na uzení, 9.1.2014
Já jsem několikrát nakládal maso jen v soli a ta rychlost prosolení a probarvení byla alespoň u mne daleko delší než s použitím DSS. Pokud naředím DSS 1:1 s normální solí jak jsem již psal, tak to na chuti nepoznám. Ani já nevím, proč je rychlost... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 8.1.2014
Ještě ten slíbený odkaz na tabulku. Osobně nakládám podle té varianty pro menší slanost, vychází to tam na cca 2.28 % soli. Cukr již nepřidávám, vzhledem k tomu, že je již obsažen formou škrobového cukru a syrupu v DSS(dusitanová solící směs), tak mi... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 8.1.2014
Dobře, tak tedy snižuje na minimum riziko otravy botulinem, a podstatně se snižuje riziko zvrhnutí láku a to z toho důvodu, ze zkrátíme dobu naložení masa zhruba o polovinu. Lák se mi při 14 dnech nakládání ještě nezkazil. U 4-6 týdnů v láku z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika