Příspěvky uživatele - 153.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s jahodníkem ve skleníku přes zimu, 12.11.2017
Máme jahodníky ve skleníku, šli nám dobře, ale teď prosím o radu, jestli mám všechny listy ostříhat, nebo co s tím. Moc děkuji za rady
Jedná se o plíseň okurkovou?, 21.6.2017
moc děkuji všem za rady
Jedná se o plíseň okurkovou?, 21.6.2017
ne Ce ale Ca
Jedná se o plíseň okurkovou?, 20.6.2017
A jak se dá Ce doplnit- jakým přípravkem? Na spálení od slunce jsem to tipoval, ale je to i na listech v druhé řadě okurek. Ale jek jsou ráno orosené a začne svítít, tak to tak vypadá.
Jedná se o plíseň okurkovou?, 20.6.2017
Moc prosím někoho kdo pozná co to je o radu. Díky
Jedná se o plíseň okurkovou?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
poslední
Jedná se o plíseň okurkovou?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
ještě jedna
Jedná se o plíseň okurkovou?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
další fotka
Jedná se o plíseň okurkovou?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jedná se o plíseň okurkovou, nebo je to spálené od slunce? ráno jsou listy okurek vždy orosené a kape z nich voda, prosím o radu, jestli je to jen spálené od slunce, nebo je to plíseň okurková??? Jsem začínající a nepoznám to. moc... celý příspěvek >
Pestovani kvetaku - poprve, 13.6.2017
moc děkuji za radu
Pestovani kvetaku - poprve, 11.6.2017
Dobry den mam dotaz a prosim o radu, jak se pozna, ze uz je kvetak potreba slidit, nebo jestli bude jeste rust. Dekuji
Fleky na listech okurek, 8.6.2017
děkuji, slimáka ve skleníku nemám a skleník je polykarbonátový a tak tam moc nepere slunce a je to i na listech, ve stínu (jsou 2 nad sebou), jsem v podhůří krkonoš, takže chladnější počasí. ještě v týdnu byla v noci docela zima, okolo 8-mi stupňů,... celý příspěvek >
Fleky na listech okurek, 8.6.2017 Obsahuje fotku
další
Fleky na listech okurek, 8.6.2017 Obsahuje fotku
ještě
Fleky na listech okurek, 8.6.2017 Obsahuje fotku
další obrázek
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika