Příspěvky uživatele - 88.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vhodné místo k výsadbě růže?, 12.9.2008
Mám dotaz, ohledně výsadby růže.Chtěla bych vysadit na hřbitově k pomníku růži.Pomník není nijak a ničím zastíněný a bývá tam celý den slunce.Hodí se na takové místo vysadit růži? Pokud ano, prosím o radu jaký druh.Děkuji.
Vše o liliích, 1.9.2008
mám velkou prosbu.Měli jsme v pronájmu zahrádku-muž měl kytičky a já zeleninu.Bohužel manžel mi náhle zemřel a pronajimatel mi dal výpověď.Lilie pěstoval manžel prvním rokem, bohužel výsledek své práce už neviděl.Takovou spoustu... celý příspěvek >
Červenolisté kultivary mi zezelenaly - co s tím?, 22.8.2008
Prosím o pomoc, cca do 2 měsíců po zasazení mi téměř úplně zezelenal původně červenolistý Acer palmatum atropurpureum, stejně tak i ruj vlasatá (ta sice zůstala nafialovělá, ale taky jde do zelena).  V čem by mohl být problém a hlavně jak... celý příspěvek >
Clematis, 16.6.2008
dobry den, clematis ve velkem truhliku s oporoou, vysoky jiz 130cm, zene vys, ale ani 1 kvet.Prosim, poradte,stanovioste idealni.Dekuji. M.
rada - uschnutí břízy, 26.5.2008
Radu dá Ti každý, ale jenom dobrý přítel dá Ti mouky pytel!  Je to tak nějak, že? S většinou rad, níže uváděných, souhlasím.Ale je tu ještě takováto věc.Vlastník stromu je zodpovědný za případnou škodu, způsobenou např.vyvrácením za větru,... celý příspěvek >
Rhododendrony s malinkými pupeny - vykvetou letos? V čem je problém?, 26.5.2008
Dobrý den, rhododendrony nasazují na květ už tak v červenci, srpnu, aby příští rok vykvetly.A je důležité, aby v této době měly dostatek vláhy.Loni bylo toto období hodně suché(tedy asi jak kde, někde bylo vody s nebe, až nebylo zdrávo, ale u nás v... celý příspěvek >
Acer palmatum, 22.5.2008
Dobrý den!  Před několika lety jsem přišel o dva tyto javory. Postupně zasychaly jednotlivé větve, až odešly úplně. Někde jsem se pak dočetl, že to způsobuje druh houby, která napadá vnitřní pletiva rostliny.Jak proti ní ale nevím. Qiedo
škumpa - letos teprve raší, 21.5.2008 Obsahuje fotku
Podzimní zbarvení bývá krásné (záleží na počasí), ale je to opravdu nezmar.Obzvlášť poškodíte-li někde kořeny, vyroste Vám les.
Neznámý stromeček, 21.5.2008
Zkusím typ - Katalpa trubačovitá. Qiedo.
Přírodní ochrana Bidens, 19.5.2008
Dobrý den, ptala jsem se na totéž zahradnice (afrikány by údajně měly zahánět i mouchy a vosy), ale říkala mi, že to je spíš pověra. No, každopádně to můžete zkusit, mohla by to být i docela zajímavá kombinace a třeba nakonec bude afrikán mšicím... celý příspěvek >
medvědí česnek - využití, 18.5.2008
Nevíte někdo jestli je medvědí česnek dobrý na posílení imunity u dětí, mama mi to doporučuje a doktor zase ne co si o tom myslíte?
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 16.5.2008
Dobrý den, kolik mám dát do truhlíku dlouhého 60 cm plnokvětých surfinií. V zahradnictví, kde jsem je koupila, mi říkali, že 2 stačí, ale když jsem je zasadila, přijdou mi tam jako dvě chudinky. Samozřejmě ještě nejsou rozrostlé, na to si musím ještě... celý příspěvek >
Durman - do jaké zeminy zasadit a jak hnojit?, 16.5.2008
Prosím o radu, do jaké zeminy zasadit do květináče durman. Mám koupit klasickou zahradní směs? Na zahradě máme velmi nekvalitní zeminu (písek, perk) a kompost ještě není vyzrálý, takže letos ještě musím určitě koupit. Četla jsem taky radu, že je... celý příspěvek >
Jakou trvalku vysokou cca 50 cm zvolit na plné slunce?, 7.5.2008
Dobrý den, ráda bych osadila trvalkami (nejlépe jedním druhem) pruh u zídky. Je cca 60 cm vysoký, tím pádem i květy by mohly dorůstat asi do této výše. Jedná se asi o 4 m na délku a měla bych představu o jakémsi živém plotu (aby se rostliny dosebe... celý příspěvek >
Rhododendrony s malinkými pupeny - vykvetou letos? V čem je problém?, 1.5.2008
Děkuji za odpověď! Zřejmě tedy letos o květy přijdeme. Vykvetou příští rok už normálně? Máme se o keře nějak speciálně starat?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika