Příspěvky uživatele - 168.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bosenská švestka, 31.10.2017
Zdravím, připojuji se k tématu Bosenská švestka. Také jsme ji měli, koupili ji tuším zde v Prachaticích v zahradnictví před 20 lety.Abnormálně velké, dobré švestky, uvnitř jakoby duté a pecka tam jen tak ležela a nedržela, šla lehce vyndat.Vždy... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 28.2.2017
Jeste ke stavebnim vedrum. Tak jsem ucinila dotaz na tri prodejce veder, zda by mi mohli konkretne napsat, z jakeho duvodu vedra nejsou vhodna pro potravinarske ucely ci proc nesplnuji pozadavky na vyzivu zvirat. Odpovedeli vsichni a odpovedi... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 12.2.2017
Diky za odpoved. S mymi 650m n.v. moc sanci asi nemam. Dostala jsem semena, mam je zatim v lednici, na jare zkusim vysit. Muzete poradit, lepsi hned do pudy na zahrade nebo do kvetinacku doma v teple? Mel jste kupovane stomky nebo je take mate ze... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 11.2.2017
Prosim mohli byste napsat, jake odrudy pestujete a v jakych podminkach? napr. n.v., osluneni, jak je prezimujete apod. Take by me zajimalo, kdy zacnou plodit a jak jsou velke stromky nebo spis kere? Dekuji.
Rajčata ve stavebních vědrech, 5.2.2017
No prave, a dyz je toho sajrajtu vsude tolik, tak proc ho jeste mit v rajcatech ze stavebnich kyblu na svy zahrade, kde tomu mohu predejit at uz vhodnymi kybly nebo alespon vhodnou/nezavadnou folii. Navic s vegetarianstvim ci veganstvim to nema co... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 30.1.2017
Stavebni vedra nejsou schvalena pro potravinarske ucely, takze zalezi na kazdem, zda je pouzije ci ne. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika