Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 11.2.2017
Tis je jedovatý úplně celý, tedy s výjimkou těch "bobulí" - ale v nich jsou zase jedovatá semena. Hanča
Amarylis už kvete, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Nenašla jsem lepší fotku, kde by byly vidět i cibule a květináč. Snad z toho něco vidět bude.
Amarylis už kvete, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Já je sázím hodně natěsno, tak, že se skoro nevejdou do květináče. Hanča
Amarylis už kvete, 3.2.2017
Nemáte moc velký květináč? Ve velkém květináči se jim do kvetení nechce. Hanča
Vonné denivky, 29.1.2017
Kultivary nevoní, aspoň nevím o žádném, ale nádherně voní původní druh, denivka žlutá. Jen nevím, jestli se někde prodává, normálně se získává výměnou se sousedem . Hanča
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 23.1.2017
Přidám se k dotazu, kiwi plánuji letos vysadit. Ráda bych věděla, jestli by se opylení samosprašného minikiwi zlepšilo, kdybych zasadila dvě rostliny např. Issai, aby se opylovaly navzájem (otázka je, jestli jsou nebo nejsou sazenice množené... celý příspěvek >
Brahmi, 20.1.2017
Zkušenost též nemám, ale viděla jsem ji v nabídce u Krulichů. Hanča
Zeměžluč, 13.12.2016
Žádný, zeměžluč lékařská se taky jinak říká zeměžluči okolíkaté. Hanča
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 30.11.2016
Nejodolnější jsou divoká rajčata, buď plíseň nechytí vůbec, nebo odrostou a plodí dál. Hanča
Zakládání tzv. květnatých luk, 24.11.2016
A zapomněla jsem se podepsat . Hanča
Zakládání tzv. květnatých luk, 24.11.2016
Vidím, že to musím dovysvětlit. Květnatá louka je opravdu krásná jen v plném květu. A právě proto, že počítám s tím, že pak už tak hezká nebude, chtěla bych mít kolem ten plůtek - i trochu neuspořádané, "divoké" záhony obehnané nízkým plůtkem... celý příspěvek >
Zakládání tzv. květnatých luk, 23.11.2016
Chtěla bych si taky založit malou až miniaturní květnatou loučku. Na zahradě, kterou jsme koupili, kvete trávník docela hezky, protože asi nikdy nebyl moc udržovaný, takže chci jen dosázet další druhy z okolní přírody. Líbila by se mi "louka"... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika