Příspěvky uživatele - 148.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím neznáte někdo tuto květinu?, 6.5.2018
Dobrý den, chci se prosím zeptat, jakým způsobem tato trvalka roste. Vloni jsem si jej koupila, na podzim zasadila, přes zimu oschl a zmizel. Na jaře vyrašily nové lístky, tak jsem se zaradovala, ale už 1 měsíc se rostlina vůbec růstem neposunula... celý příspěvek >
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 9.1.2017
na ty floxy jsem koukla, jsou pěkné, pamatuji si něco takového ze záhonku babičky.
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 9.1.2017
Děkuji za reakce, nad kopretinami jsem přemýšlela, líbí se mi i stračky, ale ty mi nevzešly ani ze semen ani ze semen, ani koupené sazenice. Počítám s tím, že za tím půjdou vidět ovocné stromy, takže něco vyššího to snad nebude kazit. Kopretiny a... celý příspěvek >
Rebarbora - choroba, 26.8.2016
Aha, tak to díky za info, ale nemyslím si, že je to tím Randapem chycené. Zrovna dneska jsem jsem se dívala, ona pořád narůstá, ale postupně jí jeden list zeschne, a zas po něm další- přece Randapem by to odešlo celé, ne?
Lilie, 19.8.2016
Děkuji za info. Teď jsem trochu v rozpacích, jestli mi teda porostou, ale budu se snažit. Snad budou dělat parádu... Škoda, že nevydrží tak dlouho, ale co se dá dělat...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika