Příspěvky uživatele - 41.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
palma, 12.12.2007
Potřeboval bych zjistit název palmy, které se hodně pěstujou v severní itálii. Mají dlanité listy.
Ostružiny - růžová místa na plodech, 16.8.2007
Na zahradě mám beztrnné ostružiny, jejichž některé plody vypadají jako částečně nedozrálé. Mají totiž různě velké ostrůvky růžových peciček. Kdesi jsem se dočetla, že jde o chorobu, způsobovanou nějakým roztočem. Prosím o laskavé sdělení, o jakého... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 7.8.2007
Bouganvilea, určitě. Lze ji u nás sehnat. Koupila jsem ji v OBI.
jak se zbavit krtka, 6.8.2007
Máme roční kočičku, kastrovanou. Letos během týdne: 7 ulovených krtků - vždycky pěkně položených přede dveřmi. Nevím, jestli byli z naší zahrady, nikde nebyla žádná krtičina a ani mi nevadí, když nehryžou rostliny. Bylo mi jich líto a naštěstí to... celý příspěvek >
broskvoně - co dělat právě teď?, 5.3.2007
Určitě stromečky zastřihněte. Starší nebo usychající větve úplně, mladé nestříhat. Dělám to tak a broskve mi úžasně plodí.
křovinořez husqvarnu či dolmar, 22.6.2006 Obsahuje fotku
poraďte,Husqvarnu343R,nebo Dolmar MS4010
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika