Příspěvky uživatele - 52.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojová rostlina vhodná do stínu, 14.9.2009
Poradíte mi, prosím,nějakou pokojovou rostlinu, kterou můžu mít ve stínu?Jedná se o chodbu, kde není žádné přirozené světlo.Zatím se tam ničemu, co jsem tam dala, nedařilo.Pokud mi poradíte nějakou kvetoucí, budu jen ráda... i když taková... celý příspěvek >
Amarylis, 2.9.2009
děkuji za radu :-)
Amarylis, 2.9.2009
Dobrý den! Dostala jsem jako dárek amarylis.Pár rad už jsem si našla a prostudovala na netu.Mám jen jeden dotaz: když teď přestanu zalévat a začnu zase až nějak kolem jara, jak začnou rašit nové listy či pupeny, on neuschne?Jako, že přes zimu ho... celý příspěvek >
Anturie a zelené květy, 27.8.2009
děkuji za radu... ale je stále na stejném místě, kde předtím kvetla červeně bez problému a najednou jsou její květy zelené... málo světla to asi nebude :-(((
Anturie a zelené květy, 26.8.2009
Dobrý den! Mám doma rostlinu Anturii a měla krásné červené květy.Ty ale po určité době odkvetly a narostly nové.Problém je v tom, že narostly ZELENÉ a ne a ne se zbarvit do červena.Jejich barva ladí s listama.Nevím, v čem je problém, zalévám,hnojím,... celý příspěvek >
Anturie, 26.8.2009
Dobrý den! Mám doma pokojovou rostlinu Anturii, když jsem ji koupila měla nádherné červené květy.Ty po určité době odkvetly a narostly nové, jenže zelené a nechcou se zbarvit :-(nemají ani náznak červené barvy... nevím, v čem je problém.Prosím,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika