Příspěvky uživatele - 174.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Al-Ko sekačka, 20.7.2007
Jednoznačně HONDU, nedá se to srovnat s B/S, ne že by jsem ho úplně odepisoval, ale Honda je Honda.
Traktor Husqvarna, 20.7.2007
Děkuji zatím za příspěvky. Vyhledávač jsem použil, než jsem dotaz napsal, ale diskutované dvouválce se tam neobjevují. To se spíše hodnotí hondy a nebo použití traktůrků všeobecně. A že to utáhne vozík od auta? O jaké zátěži se můžeme bavit?... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 20.7.2007
Pokud sekačku s pojezdem, tak plynulým, pokud kloudný motor, tak HONDA nebo KAWASAKI, pokud co nejširší požití tak mě vychází HQ R 152SV, které jsem byl majitelem. Velká kola - 23cm, motor honda, plynulý pojezd - nízká spotřeba, vyšší krouťák, 2... celý příspěvek >
Mulčování, 20.7.2007
Funguje to, jen to sekání přerostlé trávy je lepší dělat nadvakrát. To se jedná o tu první trávu tzv. senoseč, která je vyšší, jinak je to vynikající stroj. A co se týká mulče, tak za několik dní ho neuvidíte, záleží na výšce trávy, např. 50cm vysoká... celý příspěvek >
Traktor Husqvarna, 18.7.2007
Mám zájem o koupi traktoru Husqvarnq CTH 150 TWIN, nebo CTH 180 TWIN, pokud máte někdo zkušenosti (i negativní) s těmito traktory, nebo se značkou Husqvarna jiného typu, děkuji za příspěvek. Zaujal mě desing a hlavně motory kawasaki,nevím co jiného... celý příspěvek >
Andělské zvony, 17.7.2007
Dobry den pani Aleno. Nemate foto, jak vypadaji andelske zvony? Dekuji.
Andělské zvony, 16.7.2007
Jak jsou velke andelske zvony? Nemate foto? Dik
Andělské zvony, 16.7.2007
Dobry vecer mam na zahradce andelske zvony kolikrat za den je mam zalevat? Nemate foto jak vypadaji? Dekuji
amaryllis, 4.6.2007
Mam hodně druhu amaryllisu, vsechny cibule jsou zasazené téměř celé, nikdy jsem je nevyndala, nenechala zaschnout. Celý rok mají spoustu velkých listů a kvetou dvakrát do roka. Maminka dělá vše dle návodu a nekvetou
Je to pepřovník?, 14.4.2007
Na prvním obrázku je peperomia polybotria. Majka
Je to pepřovník?, 14.4.2007
Ahoj. Mám tuto kytičku také a myslím,že pepermia jayde to není.I když je dost podobná,má jiné postavení lístků na stopce. Má zřejmě ráda slunce a vodu,což peperomie moc nemusí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika