Příspěvky uživatele - 216.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rhynchostylis a Catasetum, 16.4.2009
Informace k mlhovači jsem opsala z popisu výrobku: Tato dekorativní fontána je v podstatě bytový zvlhčovač vzduchu s vnitřním prosvícením mlhy. Uvnitř fontány je ultrazvukový ionizační generátor mlhy, který rozkládá vodu na mikroskopické mlžné... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 15.4.2009 Obsahuje fotku
Jůůů, to je snad nejdelší příspěvek v těchto diskusích vůbec tak k jednotlivým kapitolám... ad umístění: Vidíte, to co já jsem považovala snad za nejjednodušší - výběr sklenice - se ukazuje být hodně důležité. Takže už vím, že musím být obezřetná i... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 15.4.2009
Teplota by v zimě měla být okolo 15-16°C, ne o moc víc, a určitě ne míň. Bohužel Vás zklamu, nároky na světlo zůstávají vysoké i v zimě, není to klasická květina, která se v zimě zavře do tmy a chladna. Takže doporučuju v zimě sice snížit... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 13.4.2009
krásná rostlina, česky Tupoušek. Doporučuju hodně vlhko, pod květináč doporučuju misku s keramzitem a vodou, hodně rosit. Světlé stanoviště, ale pozor, ne přímé slunce. V zimě snížit teplotu na cca 15°C, jinak nevykvete. dařilo se mu ve starém... celý příspěvek >
Phalaenopsis - zalévání, 13.4.2009
není to pravidlem. Například Vandy rostou na vrcholcích korun stromů a jejich kořeny musí nutně osychat, nebo uhnijí. Jak říkám, nejvíce se dozvíte pročtením zdejších diskusí o orchidejích
Rhynchostylis a Catasetum, 10.4.2009
Tak mě napadá, že titulek této diskuse by měl být změněn třeba na: Vanda, o Vandě, s Vandou... Jinak opět máte pravdu. Stále váhám, jen upřesním... nebojím se Vandy, ale o Vandu. Víte, pro někoho to může být banální, ale mě trápí i rostlina, když se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika