Příspěvky uživatele - 208.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nátěr bazénu, 7.1.2012
Lepší je Konkor 500 z Paramo Pardubice.
Dětské pleny pod rajčata, 5.5.2010
A co takhle zkusit využít pemprsky použité?Letos mičurinuji a dala jsem je pod muškáty do truhlíků, je to pokus a tak uvidíme, co to udělá!
Lignohumát - plíseň, 5.5.2010
Také jsem podlehla a hned běžela koupit ten 'zázrak'-půl litr 147Kč od naší firmy.Mohu vřele doporučit, sazenice mam pěkné silné s bohatým kořenovým systémem.A také plevel je silnější s bohatými kořenyDoporučuji.
Motorový křovinořez Solo 109 B, 1.5.2009
Všude v shopech se chlubí dodáním do 48hodin... ale telefonicky jsem to neověřoval... toto mě nenapadlo. Díky za info. J.Z.
Motorový křovinořez Solo 109 B, 30.4.2009
Panu J.S. moc díky za příspěvek... a zároveň se ptám: To opravdu tento malý křoviňák nemáte nikdo doma..?..více zkušeností od více majitelů by udělalo jasnější obrázek... J.Z.
Motorový křovinořez Solo 109 B, 29.4.2009
Kamaráda jsem přesvědčil ať nekupuje Hechty, Grizzlye, Al-Ko a podobné příšery... zvolil tedy SOLO 109B. Co na to říláte..?..máte s ním někdo zkušenost..??? Co na to pan J.S.??? Stroj bude určen převážně pro dosekávání kolem plotu, stromů apod.kam se... celý příspěvek >
Katalpa trubačovitá, 9.6.2008
má velké bílé květy. jeho 20cm dlouhé liskty srdčitého tvaru se na podzim zbarví jasně žlutou barvou. Odpuzuje komáry a mouchy. je moc krasny
Motorová pila do 8000,-, 23.5.2008
V této cenové kategorii nečekejte zázraky... ale pokud vyberete Stihl, Husku, Dolmara, Solo a pod., chybu neuděláte. A pro občasné tábornické potřeby více než dostačující... Na toto téma tu najdete hromady příspěvků - čtěte a dozvíte se víc. Volte... celý příspěvek >
Horkovzdušná pistole, 23.5.2008
Máte naprostou pravdu - Leister je špice oboru... jinak Bosch není nic jiného než Steinel (jen v jiné krabici a o pár tisíc dražší). Bosch si nechává tento sortiment u Steinlu vyrábět - pouze plastový obal je jiný, po technické stránce ale téměř... celý příspěvek >
klematis v květináči, 4.5.2008
Díky moc, vůbec jsem netušila, že existuje tolik odrůd. Na Googlu jsem našla, že jsem se snad i trefila do té správné, mrazuvdorné, vhodné do nádob. :-)
klematis v květináči, 2.5.2008
Dobrý den, poradíte mi, prosím, jak zdárně pěstovat klematis v květináči. Mám v plánu jej dát k pergole, kam ovšem odpoledne dost praží slunce. Květináč je plastový se dvěma dny, prý mrazuvzdorný. Je třeba rostilu pak v zimě sestřihnout a přikrýt,... celý příspěvek >
blýskavka aneb Red Robin, 25.4.2008
Dobrý den, prosím o radu. Čeho se mám vyvarovat, aby mi Red Robin ve zdraví přežil léto a naopak zimu? Jaké jsou s ním vaše zkušenosti? Dnes jsem zakoupila v květináči cca metrovou rostlinu, komentář v zahradnictví byl poněkud vágní, asi jak pramenil... celý příspěvek >
vysoká canna, 29.3.2008
Nevíte, prosím, celý název Canny, která má červené květy a dosahuje výšky, podle mého odhadu, 2 m? Všude mají sazenice, ale jen težko z nich poznám, jaké výšky doroste. Předem díky za radu.
vlčí bob, 29.3.2008
Děkuji mockrát za rady. Přeji hezký den.
vlčí bob, 26.3.2008
Prosím poraďte, koupila jsem si vlčí bob. Plánuji ho dát na místo, kde bude vystavený přímému slunci a do půdy, která je, podle mého názoru, nekvalitní, jílovitopísčitá. Myslíte, že se uchytí? Kdy ho mám vysadit? Vyžaduje nějakou zvláštní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika