Příspěvky uživatele - 204.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktusy spálené mrazem, 24.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechala jsem kaktusy přes zimu odpočívat v temné garáži, bohužel přes ty velké mrazy jsem nebyla doma a zřejmě je popálil mráz. Minulý týden jsem je ze zimy přesunula dovnitř, byly trošku zcvrklé, ale před ten týden mi zežloutly a... celý příspěvek >
Červíci na kaktusu, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Zde je obrázek
Výrůstky na mucholapce, 6.2.2016 Obsahuje fotku
tady je ještě jeden obrázek
Výrůstky na mucholapce, 6.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, potřebovala bych poradit, na mucholapce se mi objevily různě velké výrůstky na listech i pastích. Měla jsem masožravky v akvárku pod světlem u topení, ale moc se jim tam nelíbí, tak jsem je dala na okenní parapet. Chtěla bych se zeptat,... celý příspěvek >
Červíci na kaktusu, 6.2.2016
Dobrý den, mám doma asi 3 letou opuncii, má na sobě nějaké fleky a našla sem na jejím vrcholu drobného červíka. Před pár dny jsem našla i na svých masožravkách nějaké škůdce, zřejmě třásněnky. Můžou to být také třásněnky? Jak bych se jich mohla... celý příspěvek >
Zvláštní výrůstky místo trnů, 13.10.2015
Děkuji za informaci. Mohu se ještě zeptat, co bych s tím teď měla dělat? Nebo to tam nevadí?
Zvláštní výrůstky místo trnů, 10.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám doma tříletý semenáček, u kterého jsem si všimla zvláštních výrůstků místo trnů (viz foto). Nemohou tam být déle než 3 týdny, protože předtím tam nebyly. Pěstuji na parapetu několik desítek kaktusů, ale u jiných exemplářů jsem je... celý příspěvek >
Bílé skvrny na kaktusu, 23.8.2015
Děkuji za radu. Lenka
Bílé skvrny na kaktusu, 13.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám doma asi 14 letý ferocactus, dostala se ho asi před 3 lety. Do tohoto roku byl umístěn na světlém místě, ale ne na přímém slunci. Tento rok jsem ho umístila na parapet na přímé slunce, protože jsem se dočetla, že je to pro něj... celý příspěvek >
Černání trnů u kaktusu, 3.5.2015
Děkuji za radu, velmi mi pomohla. Lenka
Černání trnů u kaktusu, 19.4.2015
Dobrý den, mám doma asi 14 letý ferocactus, dostala se ho asi před 3 lety. Do tohoto roku byl umístěn na světlém místě, ale ne na přímém slunci. Až minulou zimu jsem ho zazimovala na půdu při teplotě kolem těch 5-15 stupňů a za úplné tmy. Na jaře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika