Příspěvky uživatele - 217.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phalaenopsis, vzdušné kořeny, hnojení, 19.10.2009
Prosím o radu, jestli je vhodné hnojit orchideje, pokud zrovna začal rašit stvol. Nepodpořím jen zbytečně výšku stvolu a kvetení ne? Je možné i postřikem na list a nový výhonek?  Pak ještě jeden dotaz, na rostlině vyrostla spousta kořenů které... celý příspěvek >
Muškáty kvetou jen po jednom květu, 28.8.2009
Mám zasazeny jak převislé, tak,  keříkové v jednom truhlíku. Převislé jsou sytě růžové, ty druhé do filalova s bílým žíháním. Listů mají právě hodně. Možná bych měla požít hnojivo přímo na muškáty. Díky za odpověd.
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Díky za určení. Taky je někdo pěstujete?
Muškáty kvetou jen po jednom květu, 28.8.2009
Mají slunce po celý den,  odrůdu nevím, zalévám jen mírně, ale nenechávám vyschnout. Když se tak ale dívám po balkonech, lidem kvetou kdekoliv. Možná je to tím, že je to v horách. Možná vadí chladnější noci?
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Jarko, děkuji. Květinka se mi objevila v truhlíku, kde jsem vysela směs letniček.
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Sléz to není. Je to na fotce možná hodně podobné, ale květina je jen asi 40-50cm vysoká.
Muškáty kvetou jen po jednom květu, 28.8.2009
Prosím o radu, jak docílit toho, aby muškáty kvetly bohatěji a ne jen vždy jeden květ. Další rozkvete až po jeho odkvetení. Mají novou zeminu, každých 14 dnů hnojení tekutým cereritem a přece mám výsledek tak žalostný. Kde dělám chybu? Děkuji.
Jak se jmenují?, 28.8.2009 Obsahuje fotku
Neznáte prosím tyhle květiny, Děkuji
Čím hnojit?, 3.6.2009
Prosím o radu, čím nejlépe hnojit bylinky v květináči a truhlíku? Děkuji
Pěstování orchideí, 29.5.2009
Můžete napsat svůj recept na kvetení?
Pěstování orchideí, 15.5.2009
Věrko2, nejsem žádný nelida, ale orchidej odpočívá už více než 3/4 roku...
Pěstování orchideí, 14.5.2009
Dal by se na orchideje (Phalaenopsis) použít Lignohumát? Nebo jak urychlit růst nového stvolu a tím i kvetení. Ona orchidej bez květů není nic moc Díky.
Jste také fandové do bylinek?, 8.5.2009
Ještě bych vám chtěla doporučit jednu krásnou a dlouho kvetroucí květinu-bylinku a to zavinutku- Monarda. Kvete celé léto, je to trvalka, asi 60-80 cm vysoká a voní krásně mentolem. Z listů je výborný čaj.
Jste také fandové do bylinek?, 8.5.2009
V květináči na balkoně můžete pěstovat cokoliv. Loni mi dokonce přezimoval i libeček. Na vzrůstnější rostliny je lepší větší nádoba, na ty ostatní stačí truhlík. Můžu doporučit truhlík samozavlažovací. Snadno vypěstujete majoránku, bazalku, šalvěj... celý příspěvek >
Listy u Phalenopsis, 6.5.2009
Ještě jeden problém? s listy mi vrtá hlavou. U některých rostlin, začaly listy modrat. Nemůže to být přemírou slunce? Mám je na východním parapetu. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika