Příspěvky uživatele - 217.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy u Phalenopsis, 4.5.2009
Děkuji za uklidnění, už jsem je odepisovala..
Listy u Phalenopsis, 4.5.2009
Žádný-á z Phalaenopsisů co mám doma nemá nikdy více než 6 listů.Jen co vyraší nový list, začne některý spodní odcházet. Je to normální, nebo těm mým něco chybí? Děkuji.
Listy u Phalenopsis, 3.5.2009
Prosím o radu, co s listy u Phal. které začínají měknout, vadnout. Odstranit je ustřižením, nebo nechat až samy odpadnou? Děkuji.
Phalaenopsis - zalévání, 13.4.2009
Prostředí odkud orchideje pocházejí je ale vlhké, nebo se pletu?
Pěstování orchideí, 13.4.2009
Mám orchideje (phalaenopsis) umístěné na východním okně na parapetu. Mám dojem, že to dopolední slunko jim moc neprospívá, bylo by lepší rostliny umístit tak dva metry od okna? Nebudou mít zase světla a slunce málo? Poradíte co s orchidejema o... celý příspěvek >
Pachypodium lamerei, 24.3.2009
Jejda, s takovou velikostí jsme nepočítala.... Nedá se to nějak tvarovat, seříznout?
Pachypodium lamerei, 23.3.2009
Máte prosím zkušenost s touto rostlinou? Taky se jí říká madagaskarská palma. Rada k pěstování zní-hodně zalévat, což je u sukulentu dost podivné. Děkuji.
Mini Phalaenopsis, 25.1.2009
Má stejné nároky na pěstování, zůstane tak malý? Děkuji.
Mám je zalít, 1.12.2008
Dala jsem na Vás a už nedostaly nabumbat... Jsem zvědavá kdo to déle vydrží...
Mám je zalít, 30.11.2008
Díky za odpověď. Jenže dnes jsem měřila teplotu v noci na parapetu, i při vypnutém topení 20 oC To se mi zdá hodně, ale níž to nestluču.Ty hermeticky zateplené baráky, to je děs...
lucky bamboo, 29.11.2008
Ten náš " bambus" byl už tak dlouhý, že jsem ho rozřízla na půl a teď čekám kdy horní část zakoření a spodní vyžene nějaký ten   výhonek. Ale ono se tomu nějak nechce.Potřebuje to nějaký stimulátor, nebo to jen déle trvá? Děkuji... celý příspěvek >
Mám je zalít, 29.11.2008
Tak já to tedy zkusím, ale jeden kousek mám starý více než 10 let a s tím tedy pokusy dělat nebudu. To raději ať nekvete... Proč ten polystyren?
Mám je zalít, 22.11.2008
Při tom zimování údajně nepotřebují světlo. Vždyť se doporučuje je balit do novin.Při tom zimování v bytě se ale bojím, že když nezaliju, uschnou úplně. Tak se mi to stalo s živým kamenem.
Mám je zalít, 22.11.2008
Vím, že by se měly kaktusy zimovat v chladnu a bez zálivky, Ale když ta možnost není a jsou stále na parapetu, jak tedy zalévat? V noci se topení sice vypíná ale i tak je pro kaktusy na zimování teplo.Zalévám jednou týdně a méně.Mám strach aby... celý příspěvek >
zazimovani begonie, 22.11.2008
Protože nemám kde zazimovat begonii, zkouším co to udělá nechat ji přes zimu na parapetu. Normálně zalévám. Neporadíte jak ji udržet do jara? Jde ji vůbec pěstovat v bytě? Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika