Příspěvky uživatele - 120.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
15-ti lety Cykas, 20.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den mame uz asi 15let Cykas. Pred par mesici jsem si vsimla, ze na listech jsou takove male zlute tecky a nevim co to muze byt. Nechtela bych o nej prijit, nevite nahodou co se mu stalo? Dekuji
Cykas co se mu stalo?, 20.4.2010
Dekuji moc za rady, taky uz jsem si rikala, ze ho v te zemi necham abych mu nepridelavala dalsi soky. Taky jsem slysela, ze cykasy maji celkem tvrdy orisek, takze by se z toho mel zotavit.
Jak sadit jahody, 20.4.2010
Dekuji moc, uz jsem to pochopila
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 20.4.2010
Takze p.Rony pochopila jsem to dobre, ze je teda zastrihnu tam kde mi to malujete na tom obrazku (myslite, ze stromecku se nic nestane, kdyz uz ma po odkvety?), celkem jsem nepochopila ty spici pupeny, to budou nejake druhotne pupeny? ktere by jeste... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 20.4.2010
No teda pane Wimpi at uz jste kdo jste, vy jste mi poradil nejlepe, vlastne (i kdyz tomu vubec nerozumin) s Vasim nakresem a popisem jsem naprosto pochopila co mam delat a jdu to udelat hned (snad se tresince nic nestane) Takze proste ho urezu presne... celý příspěvek >
Rhipsalidopsis nebo-li Velikonocni kaktus, 20.4.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li se da po odkvetu zastrihnout Velikonocni kaktus, nechci aby se mi moc rozrustal. Dekuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika