Příspěvky uživatele - 39.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šeřík - zmlazení, 18.3.2011
Dobrý den, opravdu nikdo nemá zkušenost s tímhle četně se vyskytujícím keřem? Uvítám každou radu... Děkuji Petr H.
Šeřík - zmlazení, 16.3.2011
Děkuji za reakci, šeřík je roubovaný. Právě proto, že je poměrně neobvyklý jak barvou tak velikostí květů tak bych ho nerad poškodil. Roste právě hodně do výšky a nemá moc tendenci se dole rozvětvovat, i když každý rok nějaké výhony udělá... celý příspěvek >
Šeřík - zmlazení, 15.3.2011
Dobrý den, rád bych se zeptal na zmlazení šeříku. Jedná se o starý keř, asi 35 let, přesný název neznám, ale je plnokvětý růžový,  květy mnohem delší a větší než u běžných šeříků. Výška kolem 3 metrů, problém je v tom, že dosud rostl... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 15.2.2011 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka
Pěstování orchidejí, 15.2.2011 Obsahuje fotku
Další mé fotografie
Pěstování orchidejí, 15.2.2011 Obsahuje fotku
Pěstuji orchidee asi 2 roky a nejsem žádná pěstitelka a krásně mi kvetou. První jsem dosala k svátku a pak jsem si koupila asi 2 sama a všechny jsem vyhodila, protože se jim u mě asi nedařilo. Měla jsem je v prostředku místnosti na poličce a... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový - kde na Karlovarsku či Sokolovsku?, 30.10.2010
Dobrý den, vím o dvou volně rostoucích, bohužel je to pro vás asi z ruky, je to ve Šťáhlavech na Plzeňsku.
Mravenci a msice, 28.4.2010
Mám stejný problém. Nevíte někdo co s nimi? Mravenci mi stěhují mšice už i na maliny...
Komule, 17.4.2010
Dobrý den, jsem z Plzně a letos to s komulí také nevypadá nijak zvlášť. Mám dva keře, jeden dva roky, ten je dost suchý a jeden asi čtyřletý, ten vypadá lépe. Snad to obroste, ale je to škoda protože se mi zdá, že pro tenhle keř byla letos docela... celý příspěvek >
Rychlerostoucí keř s ostny, 31.3.2010
Není to berberis johannii, ale dřišťál juliin. Havlíček
Rychlerostoucí keř s ostny, 31.3.2010
Dobrý den, výborný ostnatý keř je berberis johannii (nevím přesně jak se to píše). Mám ho na chatě po dědovi, za 30 let má tak 2,5 metru a je krásný v každé roční době, zvlášť na podzim kdy je červený. Trny jsou opravdu výrazné, zastaví kohokoliv a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika