Příspěvky uživatele - 161.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat?, 11.3.2012
děkuju moc za rady, ale teda mrzí mě že znovu nepokvete!! Dostala jsem jí od syna, tak doufám, že nezajde
Jak pěstovat?, 10.3.2012 Obsahuje fotku
Prosím poradíte jak pěstovat tyto kytičky? Jedna je myslím bromélie, tak jak s ní nakládat aby dlouho a často kvetla, ten druhý asi kaktus to vůbec nevím, dostala jsem ho na Vánoce loni a ta třetí snad campanula, tu jsem mela loni a nejak se mi... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 10.3.2012
máte je krááásné... závidim.Mě ty potvůrky nějak stávkují.mám jich asi 6 a z toho mi vykvetla jedna a to ještě tak, že vyhnala jakoby nový stonek od kořene rostliny a na nem 1 květ.Starám se, pečuju,hnojim. Asi na ne prdnu a budu se řídit heslem "čim... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 10.3.2012
aháááá, tím se vysvětluje proč mi neco uschlo a něco ne.Ale stejne mi vykvetla jen jedna.Vyhnala jakoby od kořene stvol a na nem jen jeden květ. nevim co delám špatně. Listy jsou na všech pěkné, zdravé,pevné i koeny co koukaj jsou mladé, mají zelené... celý příspěvek >
Pnoucí fuchsie, 10.3.2012 Obsahuje fotku
jojo, převislé,jsem se blbě vymáčkla! Děkuju za radu, já mela loni krásný, ale prostě nevydržely.Každý rok jsem je dostávala nové od bábinky, ale letos to bude naposled, už jí bolí moc nožky, takže je musim už uchovat.zkusim připojit fotku
Orchidea - proč nekvete?, 9.3.2012
nevím co s nima... list jsou pěkný pevný, kořeny mladý se zelenýma špičkama ale nekvetou. Po odkvětu jsem nechala asi 3 očka, takže zhruba v půlce jsem je ustřihla a ted mi ten stonek uschnul celý. u druhý zas vyrašil úplně novej jakoby zdola od... celý příspěvek >
Pnoucí fuchsie, 9.3.2012
Zdravim, jsem tu nováček a už mi tu líbí. Prosím o radu, zda se dají přes zimu uchovat pnoucí fuchsie stejně jako keříkové... zda můžou být v úplné tmě a kdy je ostříhnout. Děkuju
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika