Příspěvky uživatele - 63.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osychání listů u kalathea, 16.4.2014
Kalathea potřebuje vlhký vzduch, takže jí nevyhovují podmínky teplého suchého bytu
Prosím o identifikaci rostliny, 26.1.2014
Jiří, moc děkuji za identifikaci. Je to Habenaria, ale jaká, to jsem bohužel nedokázala zjistit. Rhodocheila to nebude, koukala jsem na internetu, ten můj květ není celý oranžový, ale ten můj jsem tam nenašla. Jste dobrý. Iva
Prosím o identifikaci rostliny, 25.1.2014 Obsahuje fotku
Poradí mně někdo, co to mám? Vyrostlo to v kůrovém substrátu u zakoupené orchidee. Kvete už 3.týden
Pěstování banánovníku ze semene, 25.1.2014
Tak tomu nevěřím, kupované banány semena nemají
Uschlé srdíčko Phalaenopsisu, 12.9.2012
Pokud má zdravé kořeny, může klidně vyrazit nová rostlina
Mladá strelicie. Zimovat?, 12.9.2012
Rozhodující je, kolik světla múžeš své rostlině dopřát (ne jenom intenzitu, ale i délku). Proto je dle mého lepší zimovat chladněji. Já zimuji v ZZ, asi 15st v zimě, max. světla a vykvétá mně 2x do roka. Mám už ale hodně velkou rostlinu, v. asi 1m
O jaký sukulent se jedná?, 25.8.2012
Myslím, že by to mohlo být Senecio serpens
Tlustice, 6.8.2012 Obsahuje fotku
a ještě
Tlustice, 6.8.2012 Obsahuje fotku
a další
Tlustice, 6.8.2012 Obsahuje fotku
Ta bonsajová miska za to nemůže. Je to poměrem světla, tepla a zálivky. Takže omezte zálivku, klidně ostříhejte, a dejte na co nejvíc světlé místo. Rostlina je vytáhlá. Já svoje nezaliji klidně 14 dní i déle a nestěžuje si.Mám je venku na sluníčku
Klivie - hnědnou listy, 1.8.2012
Takové zasychání konců listů často způsobuje suchý vzduch. Zkuste rostlinu vyndat z květináče, opatrně odstranit starý substrát (pokud to půjde), popř. poškozené kořeny, přesadit do nového květináče s novým substrátem (má ráda těžší půdu) a pokud... celý příspěvek >
Normální hlína, 1.8.2012
Žádná orchidej nepřežije zasazení v "normální hlíně". Co se týká pěstování kytek, používá se výraz substrát
Chřadnoucí sloní noha, 1.8.2012
Přesazením určitě nic nepokazíš, ale podívej se současně, v jakém stavu jsou kořeny. Pokud mají světlé špičky, je všechno v pohodě. Pokud jsou tmavé, nerostou a je to důvod, proč ti schnou listy. V tom případě opatrně kořenový bal uvolni, přesaď do... celý příspěvek >
Normální hlína, 28.7.2012
Orchidee potřebují velmi vzdušný kůrový substrát, jinak o ně přijdete. 
Vlnatka, 28.7.2012
Zkuste použít CAREO. Rostlinu postříkejte, můžete i zalít. Látka je rostlinou vstřebána a při sání škůdce hubí, takže není tento prostředek pouze kontaktní, což je velká přednost
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika