Příspěvky uživatele - 205.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosová palma, 30.9.2010
Ahoj všichni, jak se tady Radek ptal kolik listů palmě uschlo a kolik nových narostlo, tak na mojí palmě zatím uschly asi 4, vždycky usychaly ty spodní. Jeden je uschlej tak napůl a mám ho otříhanej nůžkama aby nevypadal tak blbě. Nových narostlo... celý příspěvek >
Kokosová palma, 6.8.2010
Zdravím všechny, už jsem tu párkrát psala o mé kokosové palmě, mám ji už druhým rokem a daří se jí celkem dobře. Listy má veliký a zabírá nám v obýváku plochu zhruba 1,5x1,5m :) Stojí u východního okna u topení. Ze začátku jsem rosila i zalívala... celý příspěvek >
Kokosová palma, 17.8.2009
to by mohla být sviluška, podívejte se na odkaz jestli jsou ti pavoučci stejní, na internetu najdete hodně rad jak se jich zbavit, pokud to jsou ony tak ale musíte ostatní rostily dát jinam než palmu, napadají všechny rostilny v okolí.
Kokosová palma, 25.5.2009
Zdravím, nůžky na řadu nepřišly, ale jak jsem se snažila odstranit starou hlínu z kořenů, tak jsem jich hodně utrhala, ale nějaký zbyly  Hlavní asi je, že zůstalo těch přibližně 10 hlavních tlustých kořenů, které vyrůstají přímo z kokosu a ty... celý příspěvek >
Kokosová palma, 21.5.2009
Zdravím, tak jsem se konečně dostala ke druhému přesazování kokosovníku. Koupila jsem velikej květináč a udělala jsem razantní očes kořenů. Bylo jich tam hodně a chtěla jsem tu starou hlínu dostat pryč, takže jsem jich musela dost otrhat. No nakonec... celý příspěvek >
Kokosová palma, 7.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, tak jsem včera začala přesazovat kokos. Po vytažení z květináče jsem zjistila, že kokos má opravdu hodně hodně moc kořenů! Původní hlína se stejně z kořenů odstranit nedala, protože kořeny byly fakt všude, skoro to vypadá, že tam ani... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.5.2009
Dneska jsme zjistila, že se v té původní zemině usadily nějaký malý mušky, takže by asi bylo potřeba vyměnit tu zeminu všechnu. Myslíte, že to palmě bude vadit? Nerada bych o ni přišla. Terka
Kokosová palma, 4.5.2009
Zdravím, chci se zeptat jestli můžu ještě teď přesadit kokosovou palmu. Není už pozdě? Původně jsem to v plánu neměla, ale začíná se v květináči naklánět, je jí už malý. Zajímalo by mě taky, jaký substrát je nevhodnější, mám doma sice substrát na... celý příspěvek >
Kokosová palma, 31.3.2009
Zdravím, mám otázku. Máme sice doma mekčí vodu jak jsem už jednou psala, ale protože rosím kokosovník už skoro rok cca 3x až 5x denně nějaký ten vodní kámen se mi na listech usadil takže by mně zajímalo, jestli se to dá z těch listů dostat... celý příspěvek >
dracaena massangeana, 27.2.2009
Dobrý den, jak už jsem psala mám stejný problém jako vy, zatím mi nikdo neporadil. Moje Darcaena je už skoro na vyhození, nepomohlo nic, ani přesazení ani míň zalévání. Prostě všechny listy uschly. Začíná to od konečků listů a postupně schnou... celý příspěvek >
dracaena massangeana, 30.1.2009
Mám doma Dracaenu Fragrans Massangeana. Listy jsou zelené se žlutým pruhem uprostřed. Začaly postupně žloutnout až hnědnout spodní listy. Růžice už jsou ůplně svěšené. Byla přelitá takže jsem ji přesadila do nové suché půdy ale schne dál. Jak se... celý příspěvek >
Kokosová palma, 30.1.2009
Dobrý den, děkuju za radu, bohužel mi ale připadá, že je ten kokos pořád stejně tvrdý jako když jsem tu palmu koupila. Ale když ho rosím tak je za chvilku úplně suchý, takže možná, že je propustný dost. Fakt nevím. Rosím a zalívám odstátou vodou z... celý příspěvek >
Kokosová palma, 29.1.2009
Mám doma kokosovou palmu, už skoro půl roku. Všude píšou, že v bytě nepřežije. Rosím třeba i 5x denně listy i kokos, do květináče moc nezalévám, hlína je pořád vlhká od rosení a zatím se jí daří. Roste i nový list. Kokos je ale pořát tvrdý, i když... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika