Příspěvky uživatele - 176.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pořízení kozy, 13.5.2013
I já si pořizuji dvě kozičky pro radost a když se zadaří snad i pro užitek. "Obývák" už mají vybílený s oknem na jih a dvířky sousedí se starousedlíkem - poníkem. Od chvíle, kdy jsme zamluvili dvě odstávčata podílové anglonubijky, stále něco chystám... celý příspěvek >
Josta, 14.3.2009
Pokud mám já zkušenost s Jostou, tak zkracuji dlouhé větve asi o 1/3 v předjaří nejlépe do konce března a snažím se kotlovittý tvar, aby k ní mohlo hjodně slunce.
dracaena massangeana, 23.2.2009
Dobrý den, taky mám Dracaenu Massageana a žloutnou až hnědnou mi konečky listu nahoře i dole a nevim vůbec čím to může být!!Zalévám ji asi tak 1 týdně a to jí ještě hlídám zeminu, když je úplně suchá tak ji zaleju dřív... prosím vás o radu děkuji... celý příspěvek >
Založení sadu se sklonem na sever, 31.1.2009
Děkuji Vám za užitečné rady.Ještě upřesním polohu, pozemek se nachází asi 10 km od Plzně.Zmíněné zákrsky bývalý majitel zasázel před 15ti lety a od  té doby nebyly nějak ošetřovány ani prořezávány, pro dlohodobou nemoc majitele.Jen se mně... celý příspěvek >
Zasychání růje vlasaté, 27.7.2008
Mám na zahradě dvě ruje vlasaté, takový problém ale nemám. Řešila bych to tím, že bych vetev odstřihla, já tu větší střhám bez problému, třeba je tam nějaký zdravotní problém.
Magnolia stellata - kdy poprvé kvete?, 27.7.2008
Mně kvetla hned příští jaro, málo, ale kvetla, Na podzim přihnojím a doufám, že na jaře pokvete více.
Co je to za stromek?, 27.7.2008
Také se domnívám, že je to kalina bradavčitá, také jsem ji měla, byla v polostínu a měla ráda hojnou závlahu, bylavelmi pěkná, ale muselá ustoupit stříbrnému smrku.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika