Příspěvky uživatele - 210.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Vladimíre, děkuju za upozornění na fotky, nenapadá mě jak k tomu mohlo dojít, dělal jsem je stejným způsobem jako mnoho fotek předtím. ale ověřím a pokusím napravit. Jinak přesto, že rajčat je tolik druhů nechce se mi věřit, že by byl druh, který... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím vás, p./sl. Evo, děkuji, že jste se také ozvala tak jako pan Vladimír. Budu reagovat na oba dva vaše příspěvky... Co se týče otužování, jak píšete tak je jěsíc před výsadbou ven a s mírným otužováním jsem již začal, ale jen jednou,... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, pane Vladimíre. Děkuju za reakci a podporu :-). Když se nic velkého nepokazí tak bych to mohl dotáhnout až do konce. Také mě zaulaj článek paní Evy, která pěstuje desítky rajčat pro sebe a okolí. Když jsem četl její výčet, hned jsem... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.4.2020
pro "onfrapal": Zdravím. Nejsem ani zkušení a začátečník, ale při pročítání internetu, když jsem si zjišťoval vše o rajčatech, jsem nenarazil na text, kde by se popisovalo, že zasazení stonku rajčete je špatně, ba naopak. Myslím si, že neexistuje... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.4.2020
Ještě jednou zdravím. Tak příspěvek se vložil takže v pořádku. A hned na sebe budu reagovat, spíše doplním informace o tom jak jsem postupoval letos já a které odrůdy jsem na webu našel a pořídil: Ambrosiagold, Skvrnitý říman, sugar Plum a jako... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.4.2020
Dobrý den. Nepodařilo se mi zjistit jak napsat vlastní příspěvek a proto odepisují reakcí na již zadaný konkrétní článek. Letos poprvé jsem sám zkusil zasadit několik druhů rajčat, konkrétně 4, jejichž semínka jsem si objednal na internetu. Bylo to... celý příspěvek >
Kokosová palma, 8.5.2015
Dobrý den Posilám vám ještě dodatek, k tomu co jsem napsal. - Je dobré hnědou špičku zastřihnout, do špičky, aby se to nešířilo dál :). Všechny rostliny podlé tvaru víc nebo méně zastřihávat do špičky více ty listy, co jsou do špičky, a méně ty co... celý příspěvek >
Kokosová palma, 8.5.2015
Dobrý den Kokosová palma potřebuje velkou vlhkost. - Když bydlíte v bytě z balkonem tak je dobré jí dat přes léto na balkon, ale nevystavovat přímému slunci to potom rychle schne a udělají se vám tam rychle hnědé fleky, takže potřebuje světlo,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2015 Obsahuje fotku
Takto vypadá Kioto dnes, tak snad vydrží toto bláznivé dubnové období než začne kvést  Liberecko
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika