Příspěvky uživatele - 204.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím stříhat miscanthusy, 27.8.2010
Dobrý den, chtela bych se zeptat jakými nůžkami nebo čím stříháte na jaře okrasné traviny, zejména miscanthusy, ktere mají velice tvrdý a silný stonek.(vyska je 2,5) Je to mozna divna otazka , ale chtela bych nejaké bytelné nuzky a nevim... celý příspěvek >
Oleandr, 27.4.2010
Ahoj micuko, jojo to je presne on!!  Hanka
Skalka mezi dva jehličnany, 22.4.2010
pěkné, ale trochu vam to tam kazí ty zrezivělé tuje, asi bych je vyhodila a dala nové...  Hanka
Oleandr, 22.4.2010
tak asi když ho mam doma, tak existuje  uz ma poupata, až bude kvést hodím sem fotku. Hanka
Oleandr, 19.4.2010
Mám doma krásný žlutě kvetoucí - spíše světle žlutá - ale plnokvetý oleandr.Byl zakoupený v Hornbachu.  Hanka
Co vysázet před tuje, 15.4.2010
Dobry den, chtela bych požádat o radu, jaké keře by bylo vhodné s ohledem na podobné nároky napři. z hlediska kyselosti pudy vysázet před tůje? Chtěla bych nějaké nejlépe kvetoucí, a aby byly nižší, napadly me rododendrony, azalky... nevim co dal...... celý příspěvek >
Znáte ji?, 19.6.2009
taky bych typovala druh delospermy 
Skalka ve svahu nebo trávník, 15.6.2009
ted jste mi lehce vyrazil dech, to vam fakt ty tuje vyrostly za rok takhle moc?? to snad ani neni mozny  pekna skalka
Skalka ve svahu, 3.6.2009
Jéé tak to je opravdu krása!!! to se vám opravdu moc povedlo  to je opravdicka skalka se vsim vsudy... hodne kamenu a kaminku a kyticek... No me skalka pomalu a jiste zarusta a kameny temer videt nejsou, takze ja od jara presazuju,... celý příspěvek >
Černání tůjí, 22.5.2009
opravdu milovnik zvirat... kvuli tujim zavrit psa do kotce... to je nejaky hloupy zert ne? 
Skalka ve svahu, 21.4.2009
jasně, že budu držet pěsti, až bude nějaký výsledek, hodte sem nejakou fotecku... 
Pampas - vyraší ještě?, 14.4.2009
Loni na jaře jsem koupila pampas. Byl krásný, ale zdá se mi, že zřejmě nepřežil zimu, ač byl zabalený. Před 14 dny jsem ho ostříhala, ale neraší vůbec žádné nové výhony. Ve stejnou dobu sestříhaná ozdobnice čínská má již 20cm listy. Je to v háji nebo... celý příspěvek >
odstranovaní suchych listů na skalce, 30.3.2009
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda muzu odstranit - ustrihnout u nekterych skalnicek suche části nebo ne. Jedna se mi hlavne o chryzantému (u ni si nejsem moc jista, prijde mi, ze mozna obrazi i zdanlive suchy stonek) krásnočko, astru a... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 23.3.2009
To ja se vubec neurazim... je jasny, ze existuji hezci skalky. Ja jsem fakt jenom obycejnej amater, kterej toho moc neumi, ale bavi ho to..  Takze behem roku jsem toho spousty vyhodila, ruzne presazela, neco dosazela... Mozna to vypada dost... celý příspěvek >
pokojovka do tmave chodby, 18.3.2009
monstera taky? to by me nenapadlo... skvely...  a nevadi tomu pruvan? tam preci jenom proti tem vchodovym dverim obcas bude...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika