Příspěvky uživatele - 33.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 17.5.2021
je vhodne hojit kanadské borůvky slepičím trusem děkuji 
Listy - juka, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Ještě jednou dobrý den, juku jsem získala řízkováním, po pár měsících její listy jsou listy spadlé. Nejsou tak tmavé jak by měly být - jsou světlé, vypadají jako úplně čerstvě vyrostlé, jejich kondice je ale, myslím, dobrá, nejsou měkké, zvadlé,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o pomoc s identifikací rostlinky viz fotka. Je hodně nenáročná, celou komplet jsme ji ostříhali (přítel se jí chtěl zbavit tím, že mi ji daruje a já ji namnožím :D) Přežila i mateřská rostlinka, ze které při ostříhání zbyly jen... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 30.4.2016
Jen poznámka - asi by bylo vhodné volit termín podle Výsevních dnů (Marie Thun), a to období sestupného měsíce, kdy jeho působením stromy minimálně "pumpují mízu do korun". Amatér
Co je to za houby na zahradě?, 28.8.2014 Obsahuje fotku
A tohle asi už bude žampion?
Co je to za houby na zahradě?, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Jinak nám vyrostla na zahradě na místě kde rostla jabloň než s me ji skáceli, ale kořeny tam zustaly.
Co je to za houby na zahradě?, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Přídávám ještě fotky jak ta houba vyrostla.
Co je to za houby na zahradě?, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Co je to za houby na zahradě?, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den chtěl bych se zeptat co je to za houbu? Podle mě to vypadá na nějaký žampion, ale nevím. Poraďte. Děkuji
Krovinorez proma PGK-3500, 10.4.2014
Dobry den, ma nekdo zkusenost s timto krovinorezem proma pgk-3500? Zajima me motor a celkova kvalita zpracovani.
Kde sehnat malou pálenici, 28.12.2013
a ještě jeden dotaz za jak dlouho se musí dělat druhý pálení jestli hned nebo můžu třeba za 3 dny
Kde sehnat malou pálenici, 27.12.2013
a mám ještě jeden dotaz je u dvojího pálení potřeba odkalovací nadobka? vím že známej ju nemá
Kde sehnat malou pálenici, 25.12.2013
dobrý den chci se zeptat zda se dá pálit i ve smaltovaném kotlu děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika