Příspěvky uživatele - 36.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 3.2.2013 Obsahuje fotku
a ještě přidávám rozkvetlý květ... moje kytička mi udělala opravdu radost. Jana
Pěstování strelície, 25.12.2012 Obsahuje fotku
Tak se ozývám po roce.Byla to opravdu deformace listu, pokud se mi povede natáhnout fotku, uvidíte zdeformovaný list-ale z tohoto nevzhledného listu přesně za rok vyrostl květ.Jako by si ta moje potvůrka ze mne dělala legraci.No ale, zase jsem se... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 24.3.2012
mate pravdu, byl to bohuzel zedformovany list, rada bych videla fotografii zacinajiciho kvetu, kde narazi??Pod listem?Opravdu jsem nikde na fotkach nevidela zacinajici kvet, vzdy az tu rozkvetlou nadheru.. Dekuji za odpoved a preji krasne jaro... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 21.12.2011 Obsahuje fotku
Nevite nekdo, jak ma vypadat zacinajici kvet strelizie,?Nevim, zda to co se mi objevilo je list nebo kvet.??Mozna je to pouze vrouci prani, aby moje strelizie kvetla, kazdopadne budu rada za odpoved zkuseneho pestitele... Dekuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika