Příspěvky uživatele - 191.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot v jílovité půdě, 10.5.2010
Hloh není stálezelený. Ideální je ptačí zob-neopadavý kultivar. Roste rychle, větve měkké. bez trní, péče nenamáhavá.
Živý plot v jílovité půdě, 10.5.2010
Hlohyně voní docela silně-podobně jako hrušeň-to znamená, že tato vůně zrovna každému nevoní. Navíc má velmi ostré dlouhé trny. Roste velmi bujně a dospělé keře tvarovat vlastními silami je téměř nemožné (práce pro vraha). Máme z hlohyně 150 m živý... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 20.3.2010
Na polských stránkách Stihlu je virtuální poradna, pokud se zadá hoby použítí a kácení a řezání palivového dříví, jedna za nabídnutých variant je ms 180. Před čtyřmi roky jsem vybíral pilu právě na palivové dříví a případnou samovýrobu dřeva, počítal... celý příspěvek >
Spätný náraz, 6.10.2009
Zpětný vrh jsem si způsobil při vyřezávání dutiny do polena špičkou lišty. Šel zachytit, pilu mám ale s krátkou lištou a jednu z nejslabších a hlavně jsem ho víceméně čekal. Nějakou účelnou reakci, když připraven nejste, si nedovedu představit. Jak... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 29.7.2009 Obsahuje fotku
Koukám že diskuze je po letech stále živá, tak přidám pár fotek. Je na nich jak postupuje pěstování ze semínek:  1 - čerstvě zaseto,  2 - klíčky za cca měsíc a kousek,  3 - sazeničky asi po roce a půl. Možná že... celý příspěvek >
Sekačka Mc.Culloch, 10.6.2009
Dobrý den, také sháním náhradní kolečko k benzinové sekačce McCulloch 1, typ výrobku honda Edition 1. Prosím o radu, kde ho sehnat. Děkuji
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 28.5.2009
zdravim, tak se mi povedlo to stejne - muzu se zeptat kolik to nakonec stalo a jestli vite jak to spravili? diky ondrej
Špenát, 12.5.2009
Dobrý den studuji zahradnickou školu na doporučuji vysévat španát tak v polovině března a tak v polovině nebo ke konci května sklízíte, vyžaduje dostatečnou zálivku a vysévá se do řádků 30*30 nebo stačí 25*25. Pro podzimní sklizeň doporučuji vysévat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika