Příspěvky uživatele - 198.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6 - 7 tis. kč, 10.7.2006
Na vzrostlou trávu sekanou strunou z tohoto křovinořezu zapomeňte. Budete rád, když posečete vysokou trávu kotoučem. A u hustý trávy se i s kotoučem to bude dusit.
Marunaka, 10.7.2006
Křovinořezy s motorem Kawasaki prodávám od roku 1993. Každému řádně vysvětlím co má a co nemá. Zatím se žádný motor neporouchal. Ve srovnání s jinými známými značkami je mnohem tišší a vyrovná se mu snad jen pouze zase japonský motor. Neznám lepší... celý příspěvek >
Jak čistit olejový filtr, 3.7.2006
Jste si jist, že oleje je v motoru správné množství ?  A že čerpadlo opravdu maže ? Svíčka je čistá ? Jakou má po vyšroubování barvu ? Pokud ano, pak jsme vyčerpaly nejčastější příčiny Vámi uvedené závady. Škoda že jste nenapsal jakou měl barvu... celý příspěvek >
Jak čistit olejový filtr, 1.7.2006
V té chvíli když Vám zdechal motor, jak vysokou trávu jste sekl ? Žací nůž je nabroušený, nebo tupý ? Jaký má název benzinka u který jste kupoval benzin, který byl v sekačce, když Vám scípala ? A pokud se Vám přitom kouří z výfuku, jakou barvu má... celý příspěvek >
mravenci, 19.6.2006
Když se mi někam nastěhovali mravenci, tak jsem je posypal sodou (bikarbona, jedlá) a do příštího dne se odstěhovali. Hned po nasypání je vidět zvýšená aktivita „při balení kufrů“
vřetenová sekačka TC 32 Me, 16.6.2006 Obsahuje fotku
pane host, 4.5.2005 23:51, Zkoušel jste českou obchodní inspekci (ČOI)? Ta by mohla spravedlivě rozhodnout kde je pravda a potom její výsledky tu zveřejnit. Přinejhorším Vám aspoň poradí, jak postupovat dál. Těžko si dělat úsudek, když jsme si... celý příspěvek >
Křovinořez Ryobi, 9.6.2006 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dodávám slíbené informace. Křovinořez Ryobi RD 520 kompletovala firma Ryobi a dávala tam motor Kawasaki. Stejně tak u RD 430, RD 330 a novější RK 48. Firmu Ryobi skoupila firma MTD a prodává stroje dále, ale kopletuje je firma... celý příspěvek >
Křovinořez McCulloch nebo Partner, 8.6.2006
Husqvarna dodává díly na Partnera a také na některé typy Culochů. Některé typy strojů se liší pouze barvou, ale jiné jsou odlišné od A do Z Pokud kolega dělal do dvou let generálku motoru, tak bych si i troufl říct, že něco zanedbal. Většinou je... celý příspěvek >
Křovinořez Ryobi, 8.6.2006 Obsahuje fotku
Na internetu jsou, ale ne v češtině. Máte–li zájem, můžete se na ně podívat. Pro RD 520 je adresa : http://www.ryobi-europe.com/MatSeries.asp?MATIDENT=RD520 Pro RK 48  je adresa :... celý příspěvek >
Šarka, 8.6.2006
Jednou u nás na vsi prodával mobilní prodejce stromečky slivoní, které údajně jsou proti šárce odolné. Je to vůbec možné, aby stromek nikdy šárka nemohla napadnout?  Jednou jsem od něho koupil dva stromky angreštů, ale bohužel na něm každý rok... celý příspěvek >
Křovinořez Stiga (profi), 6.6.2006
Tady stojí za úvahu, zda by nebylo na tak velkou plochu lepší použít bubnovou sekačku. Záleží jaký je terén. Totiž na tak velký ploše to bude zabíračka ať koupíte cokoliv.
Křovinořez Ryobi, 6.6.2006
Promiňte, možná mám dlouhé vedení, ale moc Vašemu dotazu nerozumím. Chcete křovinořez koupit, nebo opravit ?  Ryobi  540 jsem nikde neuvdl ! 
Moje pětiletá meruňka začala pouštět z vetviček smolu., 1.6.2006
Měl jsem také jednu broskev a dopadla stejně tak jak je výše uvedeno s meruňkou. Vytékání smole, usychání větviček, praskání kůry,  a.t d. Kdo ví, zda pro ni platí totéž co pro meruňku…?
Moje pětiletá meruňka začala pouštět z vetviček smolu., 31.5.2006
p.K - děkuji, každá rada dobrá!
Moje pětiletá meruňka začala pouštět z vetviček smolu., 30.5.2006
No jo, ale když koupím novou, nedopadne za pár let zrovna tak? Nepomohlo by třeba před výsadbou nového stromku zeminu kde má stromek růst vyvozit a navést nějakou jinou? Zdá se mi nevhodné stát se založenýma rukama a koukat se jak stromky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika