Křovinořez Stiga (profi)



host - 198.98 (?)
6.6.2006 22:10
Tady stojí za úvahu, zda by nebylo na tak velkou plochu lepší použít bubnovou sekačku. Záleží jaký je terén. Totiž na tak velký ploše to bude zabíračka ať koupíte cokoliv.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 243.205 (?), 6.6.2006 21:37, zobrazeno: 4422x
Jedná se o křovinořez Stiga SB52 o  objemu 51ccm a výkonu 2,1KW a chci si ho pořídit na sekání horské louky asi 1x ročně, ale louka je velká (4000m2 - jenom vysoká tráva) a proto je taky velká zátěž proto jsem si vybral cenově dostupnější profesionální model křovinořezu. Vybral jsem dobře? Co jiného výkonného do 15 tis.?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 198.98 (?), 6.6.2006 22:10
Tady stojí za úvahu, zda by nebylo na tak velkou plochu lepší použít bubnovou sekačku. Záleží jaký je terén. Totiž na tak velký ploše to bude zabíračka ať koupíte cokoliv.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 221.60 (?), 6.6.2006 22:23
Technické parametry mě nepřesvědčily 8,9kg, na objem motoru 51ccm 2,1kW - průměr, nádrž 1,7l nevím proč tak velká u silných kos a křovinořezů je to kolem 1,0l a to než spotřebujete, tak máte dost. Je to jenom můj názor, ale mě to nijak neoslovilo. Alternativy nebudu uvádět, protože někdo jiný má třeba pozitivní zkušenosti, já jsem tento typ hodnotil podle tech. údajů, které jsou téměř identické s OLEO-MAKEM OM 755 až na cenu a přísl. . Bubnovku máme a asi je to lepší řešení, jestli tam nemáte hodně komplikovaný terén. Já jsem na bubnovku udělal jednoduché držáky silné struny, takže máme křovinořez na kolech a i při nižších otáčkách to seče v pohodě a na zimu sundám talíř nasadím kartáč a dá se s tím zametat s usměrňovacím krytem - ale není to fréza odhazuje to k jedné straně. Nástroje musí být samozřejmě vyváženy.  J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika