Příspěvky uživatele - 16.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutátor - provzdušňovač, 15.10.2007
Jestli tomu dobře rozumím, tak trávník potřebuje obojí ošetření, jak nožovým, tak pružinový strojem, protože, každý má jiný účel. V obchodě jsem viděla kombinovaný stroj AL-KO a jednoúčelový pružinový Brill. Máte s nimi zkušenosti?
Fuksie, 11.10.2007
Už jsem u zahradníka semena viděla. Prodávají je jako "směs". Jsou to většinou jednoduché odrůdy.
Jak se starat o Hořcový stromek, 11.10.2007
Hořcový stromek především hned po přesazení radikálně seříznu a pak ještě chvíli zaštipuji, aby byl hustý. V každém případě potřebuje hodně zálivky a především plné celodenní slunce. Já hnojím kristalonem a krásně mi kvete.
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 11.10.2007
Ještě chci dodat, že je  od jara hnojím kristalonem START, v srpnu pak kristalonem Plod a květ. Dnes nemám fotky k dispozici, zkusím je zítra připojit.
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 11.10.2007
Já je stříhám radikálně na zimu a mírně na jaře. Přes léto je vytahuji ven, ale na západní stranu, kde svítí slunko až po 16.hod. Listy dostanou krásně tmavou barvu a nádherně kvetou. Jakmile se ochladí, okamžitě přenesu zpět do domu a přes zimu... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 11.10.2007 Obsahuje fotku
Tak tohle je naše pergola. Původně to byly zděné chlívy o velikosti 3,5x4m. Při rekonstrukci domu jsme zbourali jednu boční a čelní stěnu s tím, že tam budeme mít skladiště na zahradní náčiní. Po hrubé úpravě nám však bylo líto tohoto prostoru a... celý příspěvek >
Trávník a houby, 21.9.2007
Ještě bych chtěla dodat, že trávní půda je u nás většinou suchá, pokud neprší. Žijeme v lokalitě bývalého rečiště (což je hodně kamenitá podlož) a voda se po dešti velice rychle ztrácí.
Trávník a houby, 21.9.2007
Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s údržbou trávníku. Nikdy jsem sice  PH trávníku netestovala, ale podle výskytu mechů si myslím, že je spíše kyselejší. Bydlíme pod Beskydami a již v naší vesnici začínají první kopce. Od... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 22.5.2007
Dobrý den, nedávno jsme koupili 10arů zahrady s několika ovocnými stromy, a to především kvůli trávy na sušení. Chtěla bych poradit, jaká sekačka bude nejvhodnější. Sekat se bude maximálně 2x až 3x do roka, terén je rovný, jen drnovitý. Mám představu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika